Polska – Niemcy U-20. Rusza rezerwacja biletów!

66
POLSKA NIEMCY U20 1920 880 ok

POLSKA NIEMCY U20 1920 880 ok

Z drobnym opóźnieniem ogłaszamy możliwość rezerwacji biletów na międzynarodowy mecz reprezentacji, który 7 października o g. 18:00 zostanie rozegrany w Rzeszowie. Gorąco wierzymy, że stadion wypełni się do ostatniego miejsca!

Kilkudniowy poślizg spowodowany był finalizacją rozmów i tworzenia systemu do generowania wejściówek. Dzięki współpracy z firmą WASKO, która obsługuje system biletowy Stadionu Miejskiego w Rzeszowie, miejsce na stadionie możemy zarezerwować on-line, cały proces powinien przebiec bezproblemowo, a bilety wydrukujemy w domu.

Jak dokonać rezerwacji?

Bardzo prosto. Za pośrednictwem strony bilety.podkarpackizpn.pl ­

Po założeniu konta wystarczy wybrać miejsce na stadionie, podać wymagane dane (imię, nazwisko oraz nr PESEL) i wygenerować bilety.

W odpowiedzi na zainteresowanie szkółek piłkarskich, które zgłaszały chęć zamówień grupowych, umożliwiliśmy trenerowi/opiekunowi zarezerwowanie aż 50 biletów!

POLSKA U20 800 1000 ok

Ważne dla zaszczepionych!

Przy rejestracji, jest możliwość dobrowolnego potwierdzenia faktu wykonania szczepienia ochronnego przed COVID-19, mającego miejsce przynajmniej 14 dni wcześniej. Potwierdzenie to posłuży wyłącznie w celu ustalenia liczby zaszczepionych uczestników wydarzenia, zgodnie z wymogami rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku ze stanem epidemii.

Osoba zaszczepiona, która potwierdzi ten fakt na swoim koncie na stronie z biletami, nie będzie wliczana do limitu osób mogących obejrzeć mecz z trybun, a co za tym idzie zwolni dodatkowe miejsca osobom niezaszczepionym.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres bilety@podkarpackizpn.pl

Do zobaczenia na Stadionie!

 DSC0229