KEEZA sponsorem Podkarpackiego ZPN

94
Schowek01

Schowek01

Oficjalnie wszystkie rozgrywki od kl. O do kl. B na Podkarpaciu zyskały sponsora tytularnego. Dziś, podczas konferencji prasowej w siedzibie Podkarpackiego ZPN podpisano umowę partnerską. Podczas meetingu Prezes Golba poinformował także, że Podkarpacie ponownie będzie gościć Reprezentację Narodową.

Po kilku miesiącach rozmów udało się pozyskać partnera dla klubów zrzeszonych w Podkarpackim ZPN. Podkarpacki ZPN nawiązał współpracę z firmą Tomadex, która jest właścicielem i producentem marki KEEZA.

Firma Tomadex poprzez markę KEEZA na sezon 2021/2022 zostanie partnerem rozgrywek klas Okręgowych (5 klas – 87 drużyn), klas „A”(13 klas – 193 drużyny) oraz klas „B” (21 klas – 249 drużyn), przekazując vouchery na zakup sprzętu sportowego.

Wszystkie kluby klasy O otrzymają voucher na kwotę 1000 zł, kluby klasy A – 500 zł, a klasy B – 300 zł. Kluby mogą liczyć na spore, bo aż 50% zniżki na produkty Keeza.

Łączna wartość przekazanych voucherów to 258 200 zł (dwieście pięćdziesiąt osiem tysięcy dwieście złotych)

Firma Tomadex sponsoruje na obecną chwilę dwanaście Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej wspierając kluby od IV ligi do najniższych klas rozgrywkowych

Firma Tomadex S.C. od 17 lat jest wiodącym producentem akcesoriów kibicowskich w Unii Europejskiej. Współpracuje z największymi klubami i związkami sportowymi. Sztandarowe produkty od Tomadex S.C dotarły już do największych klubów na świecie, a także do licencjonowanych podmiotów uprawnionych do dystrybucji pamiątek, jak Liga Europy oraz Liga Mistrzów. Od kilku lat firma jest właścicielem i producentem marki odzieży sportowej KEEZA, która w ostatnim czasie podbija rodzimy rynek sportowy. KEEZA to polska marka odzieży i sprzętu sportowego, która od wielu lat z powodzeniem rozwija się na rodzimym rynku.

Reprezentacja Niemiec zagra na Podkarpaciu

Po pandemicznej, przymusowej przerwie, do rywalizacji w zmaganiach Elite League wracają młodzi piłkarze do lat 20. Elitarne spotkanie z Niemcami zostanie rozegrane na Podkarpaciu. Polski Związek Piłki Nożnej powierzył Podkarpackiemu ZPN organizację meczu reprezentacji narodowej do lat 20.

To bardzo ważna reprezentacja, bowiem wielu z tych zawodników stanowi ścisłe zaplecze pierwszej reprezentacji. Wierzymy, że za kilka lat, to właśnie Ci, którzy zagrają na Stadionie Miejskim będą strzelać gole dla seniorskiej reprezentacji naszego kraju – mówił Prezes Golba

Wymogi organizacyjne meczu takiej rangi spełniają na Podkarpaciu trzy obiekty. To Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli, Stadion MOSiR w Mielcu oraz Stadion Miejski „Stal” w Rzeszowie. Trwają rozmowy co do dokładniej lokalizacji meczu, którą należy potwierdzić w PZPN do końca sierpnia.

Mecz Polska – Niemcy zostanie rozegrany we czwartek, 7 października o g. 18:00. Transmisję spotkania zapowiedziała TVP Sport.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, spotkanie może obejrzeć 50% pojemności stadionu. Do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych

Bezpłatne bilety na mecz będą dystrybuowane zarówno indywidualnie, jak i dla grup zorganizowanych (szkoły, szkółki piłkarskie, kluby itp.).

W związku z tak dużym wydarzeniem piłkarskim, Podkarpacki ZPN poszukuje wolontariuszy zainteresowanych współpracą przy organizacji meczu, którzy chcieliby zdobyć doświadczenie i nabyć umiejętności przy organizacji takiego dużego eventu jakim jest mecz Reprezentacji Polski.

Wszelkie informacje odnośnie meczu będą przekazywane na bieżąco przez stronę internetową www.podkarpackizpn.pl oraz przez media społecznościowe Podkarpackiego ZPN (Facebook)