Terminarz IV ligi na s. 2021/2022

Terminarz rozgrywek ligi: IV LIGA „IV LIGA PODKARPACKA”

RUNDA I

Kolejka 1 w dniach 14-08-2021/15-08-2021

1

Polonia Przemyśl

– Orzeł Przeworsk

2021-08-14

2

Czarni Trześń

– FKS Stal II Mielec S. A.

2021-08-14

3

Sokół Kolbuszowa Dolna

– Wisłok Wiśniowa

2021-08-14

4

Ekoball Sanok

– Błękitni Ropczyce

2021-08-14

5

KS Legion Pilzno

– MKS Kańczuga

2021-08-14

6

MKS ArłamówUstrzyki Dolne

– KS Piast Tuczempy

2021-08-14

7

Igloopol Dębica

– Głogovia Głogów Młp.

2021-08-14

8

Sokół Kamień

– Karpaty Krosno

2021-08-14

9

KS Wiązownica

– KS JKS Jarosław

2021-08-14

10

Izolator Boguchwała

– Stal Łańcut

2021-08-14

 

Kolejka 2 w dniach 18-08-2021

11

Orzeł Przeworsk

– Stal Łańcut

2021-08-18

12

KS JKS Jarosław

– Izolator Boguchwała

2021-08-18

13

Karpaty Krosno

– KS Wiązownica

2021-08-18

14

Głogovia Głogów Młp.

– Sokół Kamień

2021-08-18

15

KS Piast Tuczempy

– Igloopol Dębica

2021-08-18

16

MKS Kańczuga

– MKS ArłamówUstrzyki Dolne

2021-08-18

17

Błękitni Ropczyce

– KS Legion Pilzno

2021-08-18

18

Wisłok Wiśniowa

– Ekoball Sanok

2021-08-18

19

FKS Stal II Mielec S. A.

– Sokół Kolbuszowa Dolna

2021-08-18

20

Polonia Przemyśl

– Czarni Trześń

2021-08-18

 

Kolejka 3 w dniach 21-08-2021/22-08-2021

21

Czarni Trześń

– Orzeł Przeworsk

2021-08-21

22

Sokół Kolbuszowa Dolna

– Polonia Przemyśl

2021-08-21

23

Ekoball Sanok

– FKS Stal II Mielec S. A.

2021-08-21

24

KS Legion Pilzno

– Wisłok Wiśniowa

2021-08-21

25

MKS ArłamówUstrzyki Dolne

– Błękitni Ropczyce

2021-08-21

26

Igloopol Dębica

– MKS Kańczuga

2021-08-21

27

Sokół Kamień

– KS Piast Tuczempy

2021-08-21

28

KS Wiązownica

– Głogovia Głogów Młp.

2021-08-21

29

Izolator Boguchwała

– Karpaty Krosno

2021-08-21

30

Stal Łańcut

– KS JKS Jarosław

2021-08-21

 

Kolejka 4 w dniach 28-08-2021/29-08-2021

31

Orzeł Przeworsk

– KS JKS Jarosław

2021-08-28

32

Karpaty Krosno

– Stal Łańcut

2021-08-28

33

Głogovia Głogów Młp.

– Izolator Boguchwała

2021-08-28

34

KS Piast Tuczempy

– KS Wiązownica

2021-08-28

35

MKS Kańczuga

– Sokół Kamień

2021-08-28

36

Błękitni Ropczyce

– Igloopol Dębica

2021-08-28

37

Wisłok Wiśniowa

– MKS ArłamówUstrzyki Dolne

2021-08-28

38

FKS Stal II Mielec S. A.

– KS Legion Pilzno

2021-08-28

39

Polonia Przemyśl

– Ekoball Sanok

2021-08-28

40

Czarni Trześń

– Sokół Kolbuszowa Dolna

2021-08-28

 

Kolejka 5 w dniach 01-09-2021

41

Sokół Kolbuszowa Dolna

– Orzeł Przeworsk

2021-09-01

42

Ekoball Sanok

– Czarni Trześń

2021-09-01

43

KS Legion Pilzno

– Polonia Przemyśl

2021-09-01

44

MKS ArłamówUstrzyki Dolne

– FKS Stal II Mielec S. A.

2021-09-01

45

Igloopol Dębica

– Wisłok Wiśniowa

2021-09-01

46

Sokół Kamień

– Błękitni Ropczyce

2021-09-01

47

KS Wiązownica

– MKS Kańczuga

2021-09-01

48

Izolator Boguchwała

– KS Piast Tuczempy

2021-09-01

49

Stal Łańcut

– Głogovia Głogów Młp.

2021-09-01

50

KS JKS Jarosław

– Karpaty Krosno

2021-09-01

 

Kolejka 6 w dniach 04-09-2021/05-09-2021

51

Orzeł Przeworsk

– Karpaty Krosno

2021-09-04

52

Głogovia Głogów Młp.

– KS JKS Jarosław

2021-09-04

53

KS Piast Tuczempy

– Stal Łańcut

2021-09-04

54

MKS Kańczuga

– Izolator Boguchwała

2021-09-04

55

Błękitni Ropczyce

– KS Wiązownica

2021-09-04

56

Wisłok Wiśniowa

– Sokół Kamień

2021-09-04

57

FKS Stal II Mielec S. A.

– Igloopol Dębica

2021-09-04

58

Polonia Przemyśl

– MKS ArłamówUstrzyki Dolne

2021-09-04

59

Czarni Trześń

– KS Legion Pilzno

2021-09-04

60

Sokół Kolbuszowa Dolna

– Ekoball Sanok

2021-09-04

 

Kolejka 7 w dniach 11-09-2021/12-09-2021

61

Ekoball Sanok

– Orzeł Przeworsk

2021-09-11

62

KS Legion Pilzno

– Sokół Kolbuszowa Dolna

2021-09-11

63

MKS ArłamówUstrzyki Dolne

– Czarni Trześń

2021-09-11

64

Igloopol Dębica

– Polonia Przemyśl

2021-09-11

65

Sokół Kamień

– FKS Stal II Mielec S. A.

2021-09-11

66

KS Wiązownica

– Wisłok Wiśniowa

2021-09-11

67

Izolator Boguchwała

– Błękitni Ropczyce

2021-09-11

68

Stal Łańcut

– MKS Kańczuga

2021-09-11

69

KS JKS Jarosław

– KS Piast Tuczempy

2021-09-11

70

Karpaty Krosno

– Głogovia Głogów Młp.

2021-09-11

 

Kolejka 8 w dniach 15-09-2021

71

Orzeł Przeworsk

– Głogovia Głogów Młp.

2021-09-15

72

KS Piast Tuczempy

– Karpaty Krosno

2021-09-15

73

MKS Kańczuga

– KS JKS Jarosław

2021-09-15

74

Błękitni Ropczyce

– Stal Łańcut

2021-09-15

75

Wisłok Wiśniowa

– Izolator Boguchwała

2021-09-15

76

FKS Stal II Mielec S. A.

– KS Wiązownica

2021-09-15

77

Polonia Przemyśl

– Sokół Kamień

2021-09-15

78

Czarni Trześń

– Igloopol Dębica

2021-09-15

79

Sokół Kolbuszowa Dolna

– MKS ArłamówUstrzyki Dolne

2021-09-15

80

Ekoball Sanok

– KS Legion Pilzno

2021-09-15

 

Kolejka 9 w dniach 18-09-2021/19-09-2021

81

KS Legion Pilzno

– Orzeł Przeworsk

2021-09-18

82

MKS ArłamówUstrzyki Dolne

– Ekoball Sanok

2021-09-18

83

Igloopol Dębica

– Sokół Kolbuszowa Dolna

2021-09-18

84

Sokół Kamień

– Czarni Trześń

2021-09-18

85

KS Wiązownica

– Polonia Przemyśl

2021-09-18

86

Izolator Boguchwała

– FKS Stal II Mielec S. A.

2021-09-18

87

Stal Łańcut

– Wisłok Wiśniowa

2021-09-18

88

KS JKS Jarosław

– Błękitni Ropczyce

2021-09-18

89

Karpaty Krosno

– MKS Kańczuga

2021-09-18

90

Głogovia Głogów Młp.

– KS Piast Tuczempy

2021-09-18

 

Kolejka 10 w dniach 25-09-2021/26-09-2021

91

Orzeł Przeworsk

– KS Piast Tuczempy

2021-09-25

92

MKS Kańczuga

– Głogovia Głogów Młp.

2021-09-25

93

Błękitni Ropczyce

– Karpaty Krosno

2021-09-25

94

Wisłok Wiśniowa

– KS JKS Jarosław

2021-09-25

95

FKS Stal II Mielec S. A.

– Stal Łańcut

2021-09-25

96

Polonia Przemyśl

– Izolator Boguchwała

2021-09-25

97

Czarni Trześń

– KS Wiązownica

2021-09-25

98

Sokół Kolbuszowa Dolna

– Sokół Kamień

2021-09-25

99

Ekoball Sanok

– Igloopol Dębica

2021-09-25

100

KS Legion Pilzno

– MKS ArłamówUstrzyki Dolne

2021-09-25

 

Kolejka 11 w dniach 02-10-2021/03-10-2021

101

MKS ArłamówUstrzyki Dolne

– Orzeł Przeworsk

2021-10-02

102

Igloopol Dębica

– KS Legion Pilzno

2021-10-02

103

Sokół Kamień

– Ekoball Sanok

2021-10-02

104

KS Wiązownica

– Sokół Kolbuszowa Dolna

2021-10-02

105

Izolator Boguchwała

– Czarni Trześń

2021-10-02

106

Stal Łańcut

– Polonia Przemyśl

2021-10-02

107

KS JKS Jarosław

– FKS Stal II Mielec S. A.

2021-10-02

108

Karpaty Krosno

– Wisłok Wiśniowa

2021-10-02

109

Głogovia Głogów Młp.

– Błękitni Ropczyce

2021-10-02

110

KS Piast Tuczempy

– MKS Kańczuga

2021-10-02

 

Kolejka 12 w dniach 09-10-2021/10-10-2021

111

Orzeł Przeworsk

– MKS Kańczuga

2021-10-09

112

Błękitni Ropczyce

– KS Piast Tuczempy

2021-10-09

113

Wisłok Wiśniowa

– Głogovia Głogów Młp.

2021-10-09

114

FKS Stal II Mielec S. A.

– Karpaty Krosno

2021-10-09

115

Polonia Przemyśl

– KS JKS Jarosław

2021-10-09

116

Czarni Trześń

– Stal Łańcut

2021-10-09

117

Sokół Kolbuszowa Dolna

– Izolator Boguchwała

2021-10-09

118

Ekoball Sanok

– KS Wiązownica

2021-10-09

119

KS Legion Pilzno

– Sokół Kamień

2021-10-09

120

MKS ArłamówUstrzyki Dolne

– Igloopol Dębica

2021-10-09

 

Kolejka 13 w dniach 16-10-2021/17-10-2021

121

Igloopol Dębica

– Orzeł Przeworsk

2021-10-16

122

Sokół Kamień

– MKS ArłamówUstrzyki Dolne

2021-10-16

123

KS Wiązownica

– KS Legion Pilzno

2021-10-16

124

Izolator Boguchwała

– Ekoball Sanok

2021-10-16

125

Stal Łańcut

– Sokół Kolbuszowa Dolna

2021-10-16

126

KS JKS Jarosław

– Czarni Trześń

2021-10-16

127

Karpaty Krosno

– Polonia Przemyśl

2021-10-16

128

Głogovia Głogów Młp.

– FKS Stal II Mielec S. A.

2021-10-16

129

KS Piast Tuczempy

– Wisłok Wiśniowa

2021-10-16

130

MKS Kańczuga

– Błękitni Ropczyce

2021-10-16

 

Kolejka 14 w dniach 23-10-2021/24-10-2021

131

Orzeł Przeworsk

– Błękitni Ropczyce

2021-10-23

132

Wisłok Wiśniowa

– MKS Kańczuga

2021-10-23

133

FKS Stal II Mielec S. A.

– KS Piast Tuczempy

2021-10-23

134

Polonia Przemyśl

– Głogovia Głogów Młp.

2021-10-23

135

Czarni Trześń

– Karpaty Krosno

2021-10-23

136

Sokół Kolbuszowa Dolna

– KS JKS Jarosław

2021-10-23

137

Ekoball Sanok

– Stal Łańcut

2021-10-23

138

KS Legion Pilzno

– Izolator Boguchwała

2021-10-23

139

MKS ArłamówUstrzyki Dolne

– KS Wiązownica

2021-10-23

140

Igloopol Dębica

– Sokół Kamień

2021-10-23

 

Kolejka 15 w dniach 30-10-2021/31-10-2021

141

Sokół Kamień

– Orzeł Przeworsk

2021-10-30

142

KS Wiązownica

– Igloopol Dębica

2021-10-30

143

Izolator Boguchwała

– MKS ArłamówUstrzyki Dolne

2021-10-30

144

Stal Łańcut

– KS Legion Pilzno

2021-10-30

145

KS JKS Jarosław

– Ekoball Sanok

2021-10-30

146

Karpaty Krosno

– Sokół Kolbuszowa Dolna

2021-10-30

147

Głogovia Głogów Młp.

– Czarni Trześń

2021-10-30

148

KS Piast Tuczempy

– Polonia Przemyśl

2021-10-30

149

MKS Kańczuga

– FKS Stal II Mielec S. A.

2021-10-30

150

Błękitni Ropczyce

– Wisłok Wiśniowa

2021-10-30

 

Kolejka 16 w dniach 06-11-2021/07-11-2021

151

Orzeł Przeworsk

– Wisłok Wiśniowa

2021-11-06

152

FKS Stal II Mielec S. A.

– Błękitni Ropczyce

2021-11-06

153

Polonia Przemyśl

– MKS Kańczuga

2021-11-06

154

Czarni Trześń

– KS Piast Tuczempy

2021-11-06

155

Sokół Kolbuszowa Dolna

– Głogovia Głogów Młp.

2021-11-06

156

Ekoball Sanok

– Karpaty Krosno

2021-11-06

157

KS Legion Pilzno

– KS JKS Jarosław

2021-11-06

158

MKS ArłamówUstrzyki Dolne

– Stal Łańcut

2021-11-06

159

Igloopol Dębica

– Izolator Boguchwała

2021-11-06

160

Sokół Kamień

– KS Wiązownica

2021-11-06

 

Kolejka 17 w dniach 11-11-2021

161

KS Wiązownica

– Orzeł Przeworsk

2021-11-11

162

Izolator Boguchwała

– Sokół Kamień

2021-11-11

163

Stal Łańcut

– Igloopol Dębica

2021-11-11

164

KS JKS Jarosław

– MKS ArłamówUstrzyki Dolne

2021-11-11

165

Karpaty Krosno

– KS Legion Pilzno

2021-11-11

166

Głogovia Głogów Młp.

– Ekoball Sanok

2021-11-11

167

KS Piast Tuczempy

– Sokół Kolbuszowa Dolna

2021-11-11

168

MKS Kańczuga

– Czarni Trześń

2021-11-11

169

Błękitni Ropczyce

– Polonia Przemyśl

2021-11-11

170

Wisłok Wiśniowa

– FKS Stal II Mielec S. A.

2021-11-11

 

Kolejka 18 w dniach 14-11-2021

171

Orzeł Przeworsk

– FKS Stal II Mielec S. A.

2021-11-14

172

Polonia Przemyśl

– Wisłok Wiśniowa

2021-11-14

173

Czarni Trześń

– Błękitni Ropczyce

2021-11-14

174

Sokół Kolbuszowa Dolna

– MKS Kańczuga

2021-11-14

175

Ekoball Sanok

– KS Piast Tuczempy

2021-11-14

176

KS Legion Pilzno

– Głogovia Głogów Młp.

2021-11-14

177

MKS ArłamówUstrzyki Dolne

– Karpaty Krosno

2021-11-14

178

Igloopol Dębica

– KS JKS Jarosław

2021-11-14

179

Sokół Kamień

– Stal Łańcut

2021-11-14

180

KS Wiązownica

– Izolator Boguchwała

2021-11-14

 

Kolejka 19 w dniach 20-11-2021/21-11-2021

181

Izolator Boguchwała

– Orzeł Przeworsk

2021-11-20

182

Stal Łańcut

– KS Wiązownica

2021-11-20

183

KS JKS Jarosław

– Sokół Kamień

2021-11-20

184

Karpaty Krosno

– Igloopol Dębica

2021-11-20

185

Głogovia Głogów Młp.

– MKS ArłamówUstrzyki Dolne

2021-11-20

186

KS Piast Tuczempy

– KS Legion Pilzno

2021-11-20

187

MKS Kańczuga

– Ekoball Sanok

2021-11-20

188

Błękitni Ropczyce

– Sokół Kolbuszowa Dolna

2021-11-20

189

Wisłok Wiśniowa

– Czarni Trześń

2021-11-20

190

FKS Stal II Mielec S. A.

– Polonia Przemyśl

2021-11-20