UWAGA: Dwa ostatnie wolne miejsca na turniej w kat. U9 i U10 !

46
PLAKAT turniej FIBRAIN CCC Rzeszów

PLAKAT turniej FIBRAIN CCC Rzeszów 

W środę 14 października 2020 w dzień nauczyciela na stadionie miejskim w Rzeszowie odbędą się kwalifikacje międzynarodowego turnieju piłkarskiego FIBRAIN CCC U9 & U10 TOURNAMENT, którego europejski finał zostanie rozegrany w lutym 2021 w Portugalii. Do udziału w imprezie można zgłaszać zespoły U-9 i U-10 z miejscowości mających mniej niż 100 000 mieszkańców.


Turnieje kwalifikacyjne zostaną rozegrane w siedmiu miastach. Oprócz Rzeszowa młodzi piłkarze będą grali w: Szczawnie Zdrój, Bochni, Szczecinie, Grudziądzu, Rzeszowie, Kielcach i Czeladzi. Zwycięzcy tych zawodów wywalczą prawo udziału w krajowym finale, który odbędzie się 7 listopada 2020 na obiektach Ślęzy Wrocław. W stolicy Dolnego Śląska walka toczyć się będzie o wyjazd do Portugalii, gdzie w dniach 15-17 lutego 2021 zostanie rozegrany turniej finałowy. Impreza odbędzie się w mieście Seixal.

Do rywalizacji można zgłaszać wszystkie zespoły – klubowe (z miast liczących poniżej 100 000 mieszkańców), podwórkowe, szkolne itp.

Główną ideą jest promocja i wyszukanie utalentowanych zawodników z wsi i małych miast (do 100.000 mieszkańców). Rzeszowski turniej objął swoim patronatem Podkarpacki Związek Piłki Nożnej.

Dla uczestników turnieju w Rzeszowie organizatorzy przygotowali bardzo atrakcyjne nagrody:

  1. Najlepszy zawodnik z każdego zespołu otrzymuje piłkę SELECT
  2. Najlepszy zespół w każdej z kategorii wygrywa:
  • komplet koszulek piłkarskich SELECT
  • bezpłatne bilety lotnicze na obóz w Portugalii dla 16 osób [2 trenerów + 14 zawodników]
  • udział w turnieju finałowym we Wrocławiu

Ponadto wśród trenerów z zespołów biorących udział w turnieju będzie losowany wyjazd na bezpłatny staż/konferencję trenerską w Portugalii !

Rejestracja uczestników turnieju prowadzona jest drogą elektroniczną. Formularze zgłoszeniowe są dostępne : https://forms.gle/jMNF3xgLpExv3hoc7. Szczegółowe informacje w załączniku na plakacie oraz pod numerami telefonów: 694 421 646 i 508 857 707.