XVIII Gala Piłkarska Podkarpacka NIKE 2019

65
grafika

grafika

Trwają ostatnie przygotowania do magicznego, piątkowego wieczoru. Pomimo drobnego zawirowania związanego z utratą części oszczędności ulokowanych na kontach Podkarpackiego Banku Spółdzielczego, ostatecznie XVIII Gala Piłkarska „Podkarpacka NIKE 2019” odbędzie się tradycyjnie w Hotelu Łańcut. Duże słowa podziękowania należą się sponsorom, dzięki którym organizacja wydarzenia jest możliwa.  

Gala Piłkarska Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej wkracza w przysłowiową dorosłość.

Już po raz osiemnasty kapituła przyznała wyróżnienia i nagrody dla najlepszych drużyn, trenerów, piłkarzy czy młodzieżowców związanych z podkarpacką piłką nożną.

–  Tegoroczne wydarzenie zbiega się ze świętem zakochanych, a my nagrodzimy najlepszych piłkarzy i piłkarki, zespoły i trenerów minionego roku czyli wszystkich tych, którzy zakochani są w piłce nożnej. Nie zabraknie również wyróżnień specjalnych i niespodzianek – mówi Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysław Golba

Organizatorzy postarali się, aby wystrój sali również miał delikatną walentynkową oprawę. 

Na pewno nasza Gala – jak co roku – będzie niezapomniana. Spodziewamy się wielu wyjątkowych gości, ale szczegółów – tradycyjnie – nie zdradzimy – mówi tajemniczo Prezes Golba.

Wierzę, że ten wieczór będzie niezapomniany. W tak miłych okolicznościach, wśród tylu fantastycznych gości, nie może być inaczej – zakończył z uśmiechem Prezes Golba.

Magiczny walentynkowy wieczór uświetni w góralskim tonie Stanisław Karpiel – Bułecka z zespołem FUTURE FOLK.

1. generalny

2. strategiczny

3. sponsro

4. firmy wspierające

5. instytucje wspierające

6. patronaty