WSTĘPNY TERMINARZ 4 LIGI NA SEZON 2018/2019:

podkarpacki zpn

W związku z wycofaniem drużyny LKS Pisarowce z rozgrywek 4 ligi, miejsce zajmuje drużyna, która zajęła 13 miejsce tj. Piast Tuczempy.

KOLEJKA 1 – 11/12.08

Ekoball Sanok : Błękitni Ropczyce

Wisłok Wiśniowa : Igloopol Dębica

Polonia Przemyśl : Sokół Nisko

Wisłoka Dębica : JKS Jarosław

Karpaty Krosno : Stal Gorzyce

Sokół Kolbuszowa Dolna : Korona Rzeszów

Piast Tuczempy : Izolator Boguchwała

Przełom Besko : Rzemieślnik Pilzno

Orzeł Przeworsk : KS Wiązownica

KOLEJKA 2 – 15.08(środa)

Błękitni Ropczyce : KS Wiązownica

Rzemieślnik Pilzno : Orzeł Przeworsk

Izolator Boguchwała : Przełom Besko

Korona Rzeszów : Piast Tuczempy

Stal Gorzyce : Sokół Kolbuszowa Dolna

JKS Jarosław : Karpaty Krosno

Sokół Nisko : Wisłoka Dębica

Igloopol Dębica : Polonia Przemyśl

Ekoball Sanok : Wisłok Wiśniowa

KOLEJKA 3 – 18/19.08

Wisłok Wiśniowa : Błękitni Ropczyce

Polonia Przemyśl : Ekoball Sanok

Wisłoka Dębica : Igloopol Dębica

Karpaty Krosno : Sokół Nisko

Sokół Kolbuszowa Dolna : JKS Jarosław

Piast Tuczempy : Stal Gorzyce

Przełom Besko : Korona Rzeszów

Orzeł Przeworsk : Izolator Boguchwała

KS Wiązownica : Rzemieślnik Pilzno

KOLEJKA 4 – 25-26.08

Błękitni Ropczyce : Rzemieślnik Pilzno

Izolator Boguchwała : KS Wiązownica

Korona Rzeszów : Orzeł Przeworsk

Stal Gorzyce : Przełom Besko

JKS Jarosław : Piast Tuczempy

Sokół Nisko : Sokół Kolbuszowa Dolna

Igloopol Dębica : Karpaty Krosno

Ekoball Sanok : Wisłoka Dębica

Wisłok Wiśniowa : Polonia Przemyśl

KOLEJKA 5 – 29.08(środa)

Polonia Przemyśl : Błękitni Ropczyce

Wisłoka Dębica : Wisłok Wiśniowa

Karpaty Krosno : Ekoball Sanok

Sokół Kolbuszowa Dolna : Igloopol Dębica

Piast Tuczempy : Sokół Nisko

Przełom Besko : JKS Jarosław

Orzeł Przeworsk : Stal Gorzyce

KS Wiązownica : Korona Rzeszów

Rzemieślnik Pilzno : Izolator Boguchwała

KOLEJKA 6 – 1-2.09

Błękitni Ropczyce : Izolator Boguchwała

Korona Rzeszów : Rzemieślnik Pilzno

Stal Gorzyce : KS Wiązownica

JKS Jarosław : Orzeł Przeworsk

Sokół Nisko : Przełom Besko

Igloopol Dębica : Piast Tuczempy

Ekoball Sanok : Sokół Kolbuszowa Dolna

Wisłok Wiśniowa : Karpaty Krosno

Polonia Przemyśl : Wisłoka Dębica

KOLEJKA 7 – 8-9.09

Wisłoka Dębica : Błękitni Ropczyce

Karpaty Krosno : Polonia Przemyśl

Sokół Kolbuszowa Dolna : Wisłok Wiśniowa

Piast Tuczempy : Ekoball Sanok

Przełom Besko : Igloopol Dębica

Orzeł Przeworsk : Sokół Nisko

KS Wiązownica : JKS Jarosław

Rzemieślnik Pilzno : Stal Gorzyce

Izolator Boguchwała : Korona Rzeszów

KOLEJKA 8 – 15-16.09

Błękitni Ropczyce : Korona Rzeszów

Stal Gorzyce : Izolator Boguchwała

JKS Jarosław : Rzemieślnik Pilzno

Sokół Nisko : KS Wiązownica

Igloopol Dębica : Orzeł Przeworsk

Ekoball Sanok : Przełom Besko

Wisłok Wiśniowa : Piast Tuczempy

Polonia Przemyśl : Sokół Kolbuszowa Dolna

Wisłoka Dębica : Karpaty Krosno

KOLEJKA 9 – 22-23.09

Karpaty Krosno : Błękitni Ropczyce

Sokół Kolbuszowa Dolna : Wisłoka Dębica

Piast Tuczempy : Polonia Przemyśl

Przełom Besko : Wisłok Wiśniowa

Orzeł Przeworsk : Ekoball Sanok

KS Wiązownica : Igloopol Dębica

Rzemieślnik Pilzno : Sokół Nisko

Izolator Boguchwała : JKS Jarosław

Korona Rzeszów : Stal Gorzyce

KOLEJKA 10 – 29-30.09

Błękitni Ropczyce : Stal Gorzyce

JKS Jarosław : Korona Rzeszów

Sokół Nisko : Izolator Boguchwała

Igloopol Dębica : Rzemieślnik Pilzno

Ekoball Sanok : KS Wiązownica

Wisłok Wiśniowa : Orzeł Przeworsk

Polonia Przemyśl : Przełom Besko

Wisłoka Dębica : Piast Tuczempy

Karpaty Krosno : Sokół Kolbuszowa Dolna

KOLEJKA 11 – 6-7.10

Sokół Kolbuszowa Dolna : Błękitni Ropczyce

Piast Tuczempy : Karpaty Krosno

Przełom Besko : Wisłoka Dębica

Orzeł Przeworsk : Polonia Przemyśl

KS Wiązownica : Wisłok Wiśniowa

Rzemieślnik Pilzno : Ekoball Sanok

Izolator Boguchwała : Igloopol Dębica

Korona Rzeszów : Sokół Nisko

Stal Gorzyce : JKS Jarosław

KOLEJKA 12 – 13-14.10

Błękitni Ropczyce : JKS Jarosław

Sokół Nisko : Stal Gorzyce

Igloopol Dębica : Korona Rzeszów

Ekoball Sanok : Izolator Boguchwała

Wisłok Wiśniowa : Rzemieślnik Pilzno

Polonia Przemyśl : KS Wiązownica

Wisłoka Dębica : Orzeł Przeworsk

Karpaty Krosno : Przełom Besko

Sokół Kolbuszowa Dolna : Piast Tuczempy

KOLEJKA 13 – 20-21.10

Piast Tuczempy : Błękitni Ropczyce

Przełom Besko : Sokół Kolbuszowa Dolna

Orzeł Przeworsk : Karpaty Krosno

KS Wiązownica : Wisłoka Dębica

Rzemieślnik Pilzno : Polonia Przemyśl

Izolator Boguchwała : Wisłok Wiśniowa

Korona Rzeszów : Ekoball Sanok

Stal Gorzyce : Igloopol Dębica

JKS Jarosław : Sokół Nisko

KOLEJKA 14 – 27-28.10

Błękitni Ropczyce : Sokół Nisko

Igloopol Dębica : JKS Jarosław

Ekoball Sanok : Stal Gorzyce

Wisłok Wiśniowa : Korona Rzeszów

Polonia Przemyśl : Izolator Boguchwała

Wisłoka Dębica : Rzemieślnik Pilzno

Karpaty Krosno : KS Wiązownica

Sokół Kolbuszowa Dolna : Orzeł Przeworsk

Piast Tuczempy : Przełom Besko

KOLEJKA 15 – 3-4.11

Przełom Besko : Błękitni Ropczyce

Orzeł Przeworsk : Piast Tuczempy

KS Wiązownica : Sokół Kolbuszowa Dolna

Rzemieślnik Pilzno : Karpaty Krosno

Izolator Boguchwała : Wisłoka Dębica

Korona Rzeszów : Polonia Przemyśl

Stal Gorzyce : Wisłok Wiśniowa

JKS Jarosław : Ekoball Sanok

Sokół Nisko : Igloopol Dębica

KOLEJKA 16 – 10-11.11

Błękitni Ropczyce : Igloopol Dębica

Ekoball Sanok : Sokół Nisko

Wisłok Wiśniowa : JKS Jarosław

Polonia Przemyśl : Stal Gorzyce

Wisłoka Dębica : Korona Rzeszów

Karpaty Krosno : Izolator Boguchwała

Sokół Kolbuszowa Dolna : Rzemieślnik Pilzno

Piast Tuczempy : KS Wiązownica

Przełom Besko : Orzeł Przeworsk

KOLEJKA 17 – 17-18.11

Orzeł Przeworsk : Błękitni Ropczyce

KS Wiązownica : Przełom Besko

Rzemieślnik Pilzno : Piast Tuczempy

Izolator Boguchwała : Sokół Kolbuszowa Dolna

Korona Rzeszów : Karpaty Krosno

Stal Gorzyce : Wisłoka Dębica

JKS Jarosław : Polonia Przemyśl

Sokół Nisko : Wisłok Wiśniowa

Igloopol Dębica : Ekoball Sanok