Nowe terminy nierozegranych spotkań

podkarpacki zpn

Wydział Gier Podkarpackiego ZPN informuje o nowych terminach zaległych meczów: 

III LIGA

 

XVIII kolejka rozgrywek:

Stal Rzeszów S.A. – Wiślanie Jaśkowice 18.04  g. 16:00

Soła Oświęcim – Wisła Sandomierz 18.04   g. 16:00

MKS Trzebinia – Chełmianka Chełm  11.04  g. 16:00

Spartakus Daleszyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 18.04 g. 16:00

JKS Jarosław – Orlęta Radzyń Podlaski 18.04 g. 16:00

Unia Tarnów – Avia Świdnik 18.04 g. 16:00

Karpaty Krosno – Kszo Ostrowiec Św. 18.04 g. 16:00

Podlasie Biała Podlaska – Resovia Rzeszów 18.04 g. 16:00

XIX kolejka rozgrywek:

Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów S.A 16.05 g. 17:00

Podlasie Biała Podlaska – Motor Lublin S.A.  16.05 g. 17:00

Kszo Ostrowiec Św. – Unia Tarnów 16.05 g. 17:00

Avia Świdnik – JKS Jarosław 16.05 g. 17:00

Orlęta Radzyń Podlaski – Spartakus Daleszyce 16.05 g. 17:00

Chełmianka Chełm – Soła Oświęcim 16.05 g. 17:00

Wisła Sandomierz – Wiślanie Jaśkowice 16.05 g. 17:00

XIX kolejka rozgrywek:

Spartakus Daleszyce – Avia Świdnik   06.06     g. 17:30

JKS Jarosław – Kszo Ostrowiec Św.     06.06     g. 17:30

Karpaty Krosno – Podlasie Biała Podlaska     06.06     g. 17:30

 

IV LIGA

XVIII kolejka rozgrywek:

LKS Pisarowce – Igloopol Dębica     18.04     g. 16:00

Wisłok Wiśniowa – Granica Stubno    18.04     g. 16:00

Wisłok Strzyżów – Błękitni Ropczyce  18.04     g. 16:00

Polonia Przemyśl- KS Wiązownica      18.04     g. 16:00

Izolator Boguchwała -Unia Nowa Sarzyna   18.04     g. 16:00

Wisłoka Dębica – Sokół Sieniawa    18.04     g. 16:00

Sokół Nisko – Piast Tuczempy  18.04     g. 16:00

Głogovia Głogów Młp. – Ekoball Sanok    18.04     g. 16:00

XIX kolejka rozgrywek:

Głogovia Głogów Młp. – LKS Pisarowce    16.05     g. 17:00

Sokół Nisko – Ekoball Sanok   16.05     g. 17:00

Piast Tuczempy – Wisłoka Dębica    04.04     g. 17:00

Sokół Sieniawa – Izolator Boguchwała   16.05     g. 17:00

Unia Nowa Sarzyna – Polonia Przemyśl  16.05     g. 17:00

Rzemieślnik Pilzno – Wisłok Strzyżów      16.05     g. 17:00

Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa     16.05     g. 17:00

Granica Stubno – Igloopol Dębica   16.05     g. 17:00

XIX kolejka rozgrywek:

Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce   06.06     g. 17:30

Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno  06.06     g. 17:30

Wisłok Strzyżów – KS Wiązownica    06.06     g. 17:30

Polonia Przemyśl – Sokół Sieniawa    06.06     g. 17:30

Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy     06.06     g. 17:30

W przypadku gdy dwa kluby ustalą wspólnie inny termin rozegrania przełożonych meczów niż podane powyżej prosimy o poinformowanie organu prowadzącego rozgrywki oraz dokonanie zmian w systemie Extranet zgodnie z postanowieniami Regulaminu Rozgrywek IV ligi i niższych klas rozgrywkowych na sezon 2017/2018.