Komunikat Komisji ds. Licencji Sędziowskich

licencje sędziowskie

PROTOKÓŁ NR II/2017

z posiedzenia Komisji ds. Licencji Sędziowskich Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej

z dnia 11 października 2017 r. godz. 15:00

W posiedzeniu brali udział:

przewodniczący: Jacek Adamski

członkowie: Adrian Rudawski, Grzegorz Stęchły.

Na posiedzeniu poruszono następujące punkty:

  1. Komisja zapoznała się ze złożonymi wnioskami o przyznanie licencji sędziowskich uprawniających do prowadzenia zawodów z Kolegium Sędziów – Dębica i Rzeszów. W kilku wnioskach Komisja znalazła braki formalne w związku z tym stworzyła komunikat wzywający do uzupełnienia.
  2. Komisja przekaże na sekretariat Podkarpackiego ZPN komunikat, który należy zamieścić na stronie internetowej  Związku o następującej treści:

Komunikat Komisji Licencji Sędziowskich Podkarpackiego ZPN

Komisja Licencji Sędziowskich Podkarpackiego ZPN informuje, że po weryfikacji wniosków z KS Dębica o przyznanie licencji sędziowskich uprawniających do prowadzenia zawodów wzywa o uzupełnienie następujących dokumentów:

Brak ważnych badań lekarskich na sezon 2017/2018 tj. do dnia 30.06.2018 r.:

  1.  Kubicki Tomasz.
  2. Wrona Grzegorz.
  3. Wrona Paweł.

Brak polisy ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków związanych z wykonywaniem funkcji sędziego:

  1. Gil Mateusz.

Brakujące dokumenty należy uzupełnić do dnia 27.10.2017 r.

Komunikat Komisji Licencji Sędziowskich Podkarpackiego ZPN

Komisja Licencji Sędziowskich Podkarpackiego ZPN informuje, że po weryfikacji wniosków z KS Rzeszów o przyznanie licencji sędziowskich uprawniających do prowadzenia zawodów wzywa o uzupełnienie następujących dokumentów:

Brak ważnych badań lekarskich na sezon 2017/2018 tj. do dnia 30.06.2018 r.:

  1. Bahlay Mykola
  2. Barczak Bartosz
  3. Haładej Sławomir.
  4. Janiszewski Łukasz.
  5. Kaczmarek Dawid.
  6. Kosik Natalia
  7. Krawiec Michał.
  8. Kuta Edward
  9. Michnik Damian.
  10. Niedźwiecki Piotr.
  11. Olechowski Bartłomiej.
  12. Sobczak Mieszko.
  13. Sondej Łukasz.
  14. Sowa Grzegorz.
  15. Stec Łukasz.
  16. Surowiec Michał.
  17. Ślęzak Olga.
  18. Śliwa Maciej.
  19. Teleon Izabela.
  20. Tonderys Grzegorz.
  21. Tsvoma Vladyslaw.
  22. Warzocha Mateusz.
  23. Ziemba Wojciech.

Brakujące dokumenty należy uzupełnić do dnia 27.10.2017 r.

  1. Komisja ustaliła, że termin następnego spotkanie zostanie ustalony w dniu 16.10.2017 r.