KOMUNIKAT Komisji ds. Licencji Klubowych Podkarpackiego ZPN

43

Komisja ds. Licencji Klubowych Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej na swoim posiedzeniu w dniu 30 maja 2017 roku rozpatrzyła wnioski klubów, które złożyły dokumentację licencyjną na grę w III i IV lidze na sezon 2017/2018.

Informacje o podjętych uchwałach:

1. Komisja ds. Licencji Klubowych Podkarpackiego ZPN przyznała licencję na grę w rozgrywkach III ligi na sezon 2017/2018 następującym klubom:

– JKS JAROSŁAW

– KARPATY KROSNO

– RESOVIA RZESZÓW

– STAL RZESZÓW S.A.

2. Komisja ds. Licencji Klubowych Podkarpackiego ZPN informuje, że klub COSMOS NOWOTANIEC nie złożył wniosku na grę w rozgrywkach III ligi na sezon 2017/2018.

3. Komisja ds. Licencji Klubowych Podkarpackiego ZPN przyznała licencję na grę w rozgrywkach IV ligi na sezon 2017/2018 następującym klubom:

– MKS SOKÓŁ NISKO

– LKS GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP.

– MKS BŁĘKITNI ROPCZYCE

– KS WIĄZOWNICA

– MKS ORZEŁ PRZEWORSK

– MKS POLONIA PRZEMYŚL

– MKS SOKÓŁ SIENIAWA

– LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA

4. Komisja ds. Licencji Klubowych Podkarpackiego ZPN przyznała licencję na grę w rozgrywkach IV ligi na sezon 2017/2018 wraz z sankcją w postaci ostrzeżenia, ze względu na nieterminowe złożenie wniosku licencyjnego następującym klubom:

– ZKS IZOLATOR BOGUCHWAŁA

– WISŁOK WIŚNIOWA

5. Komisja ds. Licencji Klubowych Podkarpackiego ZPN poprosiła o uzupełnienie wniosku licencyjnego o brakujące dokumenty do dnia 5 czerwca 2017 roku poniższe kluby:

– LKS PISAROWICE

– KS PIAST TUCZEMPY

– IGLOOPOL DĘBICA

– RZEMIEŚLNIK PILZNO

– CZARNI JASŁO

– COSMOS NOWOTANIEC

6. Komisja ds. Licencji Klubowych Podkarpackiego ZPN informuje, że poniższe kluby nie złożyły wniosku na grę w rozgrywkach IV ligi na sezon 2017/2018

– MKS START PRUCHNIK

– MKS STAL NOWA DĘBA

– STAL GORZYCE