Kolejne powołania dla młodych zawodników z naszego regionu

45
chlopaki

O tym, że na Podkarpaciu nie brakuje utalentowanych zawodników kolejny raz potwierdzają powołania do młodzieżowych reprezentacji naszego kraju.

chlopaki

Dwóch zawodników Akademii Piłkarskiej Stali Mielec: Kacper Sadłocha oraz Adam Kramarz (rocznik 2002) zostało powołanych  przez trenera reprezentacji Polski U-15 Roberta Wójcika. Zgrupowanie zakończone turniejem piłkarskim w Uzbekistanie odbędzie się w dniach 26.05 – 6.06.2017 r. Podczas turnieju nasza reprezentacja zmierzy się z rówieśnikami z Japonii, Białorusi, a także gospodarzami zawodów.

Asystentem trenera Wójcika w reprezentacji do lat 15 jest trener mieleckiej Akademii – Zbigniew Hariasz.

Do narodowej drużyny została powołana także Patrycja Jednacz.

patrycja

Zawodniczka reprezentacji młodziczek Podkarpackiego ZPN znalazła się w gronie 22 powołanych przez trenerkę Patrycję Jankowską na zgrupowanie Reprezentacji Polski kobiet do lat 15, które odbędzie się  w Pruszkowie w dniach 26 – 28.05 2017 roku.  

Patrycja Jednacz jest zawodniczką klubu SKS Tanew Harasiuki, w którym trenuje i gra od szóstego roku życia.   Wraz z drużyną klubową wywalczyła mistrzostwo Podkarpackiej Ligi Młodziczek w sezonie 2016 oraz awans do półfinału Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek w sezonie 2016/2017. Dwukrotnie była powoływana do Letniej Akademii Młodych Orłów.

Z reprezentacją młodziczek Podkarpackiego ZPN, w której występuję już drugi sezon wywalczyła awans do turnieju półfinałowego Ogólnopolskich Rozgrywek Młodziczek im. Kazimierza Górskiego w sezonie 2016/2017, który rozegrany zostanie na początku czerwca bieżącego roku.