Wojewódzki Finał turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

51
tymbark

tymbark

W najbliższy poniedziałek (3.04) i wtorek (4.04) odbędzie się Wojewódzki Finał Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Przez kilka ostatnich miesięcy drużyny rywalizowały w eliminacjach miejskich, gminnych i powiatowych, a zwycięzcy zjadą do Stalowej Woli by walczyć o przepustkę do finału w Warszawie. 

Wierzę, że będzie to wielkie, święto uzdolnionej piłkarsko młodzieży, której w naszym regionie nigdy nie brakowało. A, że poziom będzie wysoki o to jestem spokojny. W zeszłym roku cieszyliśmy się z Wicemistrzostwa Polski. Mam nadzieję, że w tym roku zwycięzcy finału wojewódzkiego poprawią ten wynik – powiedział Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysław Golba.  

W eliminacjach powiatu rzeszowskiego - miejskiego, w kat. U-10 chłopców tryumfowała Akademia Młodych Orłów z Rzeszowa (zielone stroje)

W eliminacjach powiatu rzeszowskiego – miejskiego, w kat. U-10 chłopców tryumfowała Akademia Młodych Orłów z Rzeszowa (zielone stroje)

W poniedziałek odbędą się finały dziewcząt i chłopców w kat. U-8 oraz U-10, natomiast we wtorek zawodnicy i zawodniczki będą rywalizować w kategorii U-12. Ogólnopolski finał 2 maja na PGE Narodowym. 

 

http://mosir.stalowawola.pl/aktualnosci/final-wojewodztwa-podkarpackiego-xvii-turnieju-z-podworka-na-stadion-o-puchar-tymbarku/

Finał Mistrzostwa Podkarpacia „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku – MOSIR  Stalowa Wola .

Patronat Honorowy ;

–  Prezes Podkarpackiego ZPN Mieczysław Golba

 – Prezydent  Stalowej Woli  Lucjusz Nadbereżny

3.04.2017 r. / poniedziałek  – dziewczęta i chłopcy U-8 / U-10

4.04.2017 r. / wtorek – dziewczęta i chłopcy –  U12

Zbiórka drużyn – wszystkich powiatów Podkarpacia godz.8.30-9.00