„Małe Drużyny Podkarpacia” nagrodzone

42
DSC 0721

DSC 0721

W minioną sobotę (4.03) odbył się finał plebiscytu Gazety Codziennej „Nowiny” na Małą Drużynę Podkarpacia, którego współorganizatorem był równiez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej. Trzy zespoły, które uzyskały największą liczbę głosów zostały nagrodzone przez nasze stowarzyszenie kompletami strojów oraz piłkami. W plebiscycie zwyciężyła drużyna JKS-u Jarosław przed Orlikiem Wiązownica i Juniorem Łańcut.

W zabawie Nowin udział wzięło 36 drużyn, na które można było głosować za pośrednictwem strony internetowej, portalu Facebook oraz smsów. W drugiej edycji konkursu ponownie zwyciężył JKS Jarosław, który obronił tytuł wywalczony przed rokiem. Tryumfator plebiscytu zorganizował mini turniej, na zakończenie, którego wręczono nagrody.

Dziękuję wam za walkę na parkiecie, a także podczas głosowania. Znów się okazało, że piłka nożna jest najpopularniejsza, bo zdecydowana większość zgłoszonych drużyn wywodziła się właśnie z tej dyscypliny – mówił Mieczysław Golba, prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, który nagradzał wyróżnione drużyny.

Oprócz nagród ufundowanych przez Podkarpacki ZPN oraz Organizatora drużyny otrzymały również Puchary od Marszałka Województwa.

 {gallery cols=2 rows=9}2017-03-06-MDP{/gallery}