64 nowych trenerów !

49
glowne

glowne

Zakończyły się kolejne dwa kursy UEFA C organizowane przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej. W Rzeszowie i Dębicy dyplom uzyskało po 32 uczestników. Na finiszu są także pozostałe szkolenia organizowane przez Wydział Szkolenia.  

 

W minioną sobotę ostatnie zajęcia kursów UEFA C odbyły się w Rzeszowie i Dębicy.

W stolicy naszego regionu w obecności Wiceprezesa Podkarpackiego ZPN Wojciecha Zająca oraz Egzaminatora PZPN – Dariusza Gęsiora – 32 uczestników zdało końcowy egzamin.

kurs2

Zakończył się także historyczny, bo pierwszy kurs organizowany w Dębicy. Podobnie jak w Rzeszowie, dyplom odebrało 32 absolwentów. – Jesteśmy bardzo zadowoleni, że to właśnie w Dębicy udało się przeszkolić trenerów, którzy będą pracować z drużynami naszego Podokręgu. Do tej pory bowiem kursanci z Dębicy i okolic dojeżdżali na zajęcia do Rzeszowa. Jesteśmy bardzo dumni z absolwentów i wierzymy, że wkrótce Wydział Szkolenia wykształci kolejnych trenerów na naszym terenie – powiedział Prezes Podokręgu Dębica Wiesław Lada.

kurs1

Powoli zmierzają do końca także inne kursy organizowane w zimowej przerwie przez Wydział Szkolenia Podkarpackiego ZPN. Kolejne egzaminy kursów to na UEFA C w Jarosławiu 11 marca br. oraz egzamin kursu trenerów Wyrównawczy UEFA B 25 marca br. w Rzeszowie.

kurs3

Przypominamy, że w trakcie są kursy trenerów UEFA B i UEFA A. Informujemy również, że na kolejne kursy organizowane w Podkarpackim ZPN należy zapisywać się TYLKO poprzez platformę internetową www.pzpn24.pzpn.pl

Szczegółowych informacji udziela

Trener Koordynator Henryk Rożek.

e-mail. henrozek@gmail.com

tel. 505 272 704