Góral Tryńcza mistrzem Podkarpacia do lat 14

104
P1140264

P1140264
Zespół prowadzony przez Roberta Kurosza okazał się najlepszy podczas turnieju, który w niedzielę (22.01) odbył się w Kamieniu. W zmaganiach udział wzięło sześć drużyn. Były to pierwsze zawody z cyklu Młodzieżowych Mistrzostw Podkarpacia zaplanowanych przez Wydział Futsalu w tym roku.

Uroczystego otwarcia imprezy dokonał Ryszard Bugiel – wójt Gminy Kamień, który swoim zaangażowaniem sprawił, że turniej został przeprowadzony w świetnej atmosferze i na wysokim poziomie. W zmaganiach udział wzięło sześć zespołów: Sokół Kamień, Fuksiarz Stobierna, Góral Tryńcza, Czarni Oleszyce oraz dwa zespoły Głogovii Głogów Małopolski.

P1140261
Po emocjonującej walce, przepięknych bramkach zwycięzcą mistrzostw została drużyna Górala Tryńcza, tuż za nią uplasowała się ekipa Czarnych Oleszyce, zaś najniższe miejsce na podium zajęli reprezentanci Fuksiarza Stobierna.
Wręczenia medali, pucharów oraz nagród dokonali Mirosław Piędel przewodniczący Rady Gminy, Stanisław Gancarz członek Sądu Koleżeńskiego Podkarpackiego ZPN oraz Łukasz Krawczyk przewodniczący Wydziału Futsalu Naszego Stowarzyszenia. Całość turnieju koordynował z ramienia Wydziału Futsalu – Michał Lech
Rywalizacja zawodników w kat. U-14 rozpoczęła zmagania Młodzieżowych Mistrzostw Podkarpacia. Zaplanowano jeszcze cztery takie turnieje w kategorii wiekowej do lat 10, 12, 16 i 18.
Oprócz zmagań młodzieżowych Wydział Futsalu zorganizuje także zmagania oldbojów (25 lutego – Przeworsk) oraz 5. Futsalową Ligę Mistrzów czyli turniej dla zwycięzców lig środowiskowych, która odbędzie się 5 marca w Krośnie.

20170122 104122