Prezes Boniek obiecał dodatkową pomoc dla Podkarpackiego ZPN

45
C1 g6hYXAAIP 2W

C1 g6hYXAAIP 2W
Mieczysław Golba prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej miał okazję ostatnio rozmawiać z Zbigniewem Bońkiem. Ze spotkania z szefem Polskiego Związku Piłki Nożnej, sternik naszego Stowarzyszenia przywiózł bardzo dobre wiadomości.


– Tematem dominującym podczas mojej wizyty w PZPN, była kwestia nowej siedziby Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Prezes Boniek zapewnił nas nie tylko o swoim wsparciu dla tej inicjatywy, ale obiecał wszelką pomoc ze strony PZPN w tym także finansową. Bardzo się z tej deklaracji ucieszyłem, bo nie ukrywam, że szukamy dodatkowych źródeł finansowania tego przedsięwzięcia. Im więcej zgromadzimy środków zewnętrznych, tym mniej będziemy musieli na ten cel wyłożyć środków własnych – przyznał Mieczysław Golba.
Obaj prezesi rozmawiali też o innych aspektach współpracy.- PZPN widzi i docenia to co się dzieje w naszym Związku. Prezes Boniek cieszy się z pozytywnych zmian jakie u nas zaszły i cały czas zachodzą. Zapewnił, że mamy jego wsparcie w staraniach o lokalizację kolejnych meczów reprezentacji na Podkarpaciu. Będę też z nim dyskutował o tym podczas najbliższego spotkania – dodał nasz rozmówca.
Prezes Golba ponowił też zaproszenie na XV Galę Piłkarską Podkarpacka Nike, która 24 lutego odbędzie się w Hotelu Łańcut. Zbigniew Boniek obiecał, że nie tylko sam się na niej pojawi, ale też przywiezie ze sobą silną delegację z PZPN.