Zarząd Podkarpackiego ZPN podsumował 2016 rok

46
DSC9324

 DSC9324
W poniedziałek (12 grudnia) w Hotelu Łańcut odbyło się ostatnie w 2016 roku posiedzenie Zarządu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Podczas obrad, oprócz bieżących spraw, podsumowano dwumecz reprezentacji U-16 Polski i Irlandii Północnej, który w listopadzie odbył się w Przemyślu i Jarosławiu oraz inne ważne wydarzenia minionych miesięcy.

– Mecze jakie było nam dane organizować na terenie OZPN Jarosław okazały się wielkim sukcesem. Na stadionach nadkomplety publiczności, oba zespoły oraz obserwatorzy z ramienia Polskiego Związku Piłki Nożnej wyjechali bardzo zadowoleni. Wierzę, że pomoże nam to w PZPN skutecznie zabiegać o kolejne tego typu imprezy – powiedział Mieczysław Golba.
Prezes Podkarpackiego ZPN krótko omówił to co wydarzyło się w 2016 roku. – Kończący się rok był czasem wielkiego przełomu. Rozpoczęliśmy proces uzdrawiania naszego Związku i wielkich przemian. Pierwsze efekty naszej pracy już są widoczne. Jesteśmy dobrze postrzegani, media i instytucje są otwarte na współpracę z nami, oby tak dalej. Był to też dobry okres dla całej naszej polskiej piłki, nasza reprezentacja odnosiła sukcesy. Mam nadzieję, że będą miały one miejsce swój dalszy ciąg – dodał prezes Golba.
Na zakończenie szef Podkarpackiego ZPN życzył zebranym wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia.