Kadrom zabrakło skuteczności

46
podkarpacki zpn

 

podkarpacki zpn

W minionym tygodniu reprezentacje Podkarpackiego ZPN rozegrały kolejną rundę spotkań w ramach rywalizacji w makroregionie. Kadra walcząca w Pucharze Kazimierza Górskiego po zaciętym meczu pokonała Małopolski ZPN (piszemy o tym w odrębnym artykule). Pozostałe nasze drużyny przegrały swoje mecze .

Kadra 2001 Puchar Kazimierza Deyny

Na bakier ze skutecznością byli w starciu z reprezentacją Małopolskiego ZPN nasi piłkarze. Z przebiegu gry nasz zespół zasłużył co najmniej na remis, ale niestety nie zdołał udokumentować swojej przewagi. – Na przeszkodzie stanął nam dobrze dysponowany bramkarz gości, a jak on był bezradny to pomagały mu słupki jego bramki, w które trafiała piłka po naszych strzałach. Gola goście zdobyli po wyprowadzonym kontrataku, a potem skutecznie się bronili. Szkoda nie wykorzystanych sytuacji, a przede wszystkim straconych punktów, ale przed nami kolejne spotkanie w którym musimy zaksięgować za trzy punkty – obiecał trener Lech Czaja.

PODKARPACKI ZPN 0
MAŁOPOLSKI ZPN 1

PODKARPACKI ZPN: Dutka – Pankiewicz, Dziura, Prętnik(41. Knap),Czerepak(60 Majda), Czelny(50. Urban),Dziopak(60. Błahuciak),Cichoń, Czado(41. Olejarka),Lewiński(65. Stepniowski),Zajączkowski

Trenerzy: Lech Czaja oraz Mateusz Syk.
Kierownik: Bogdan Dziura.

Kadra 2003 Puchar Włodzimierza Smolarka

Mecz rozegrany na sztucznym boisku Garbarni Kraków stał na wysokim poziomie i dostarczył wiele emocji. – Po słabym spotkaniu z reprezentacją Lubelskiego ZPN chłopcy pokazali charakter oraz umiejętności sportowe, które pozwalają nam z nadzieją patrzeć w przyszłość w perspektywie kolejnych pojedynków. Przez cały mecz rywalizowaliśmy z rówieśnikami z Krakowa jak równy z równym i szkoda tylko niewykorzystanej stuprocentowej sytuacji w ostatniej minucie, bo mogliśmy zgarnąć pełną pulę. Szanujemy jednak punkt wywalczony na bardzo trudnym terenie – powiedział trener Wojciech Fabianowski.
MAŁOPOLSKI ZPN – PODKARPACKI ZPN 2-2 (1-0), karne 4-2
Bramki dla Podkarpackiego ZPN: Skiba (46.), Kulon (60.)
PODKARPACKI ZPN: Czyż – Rygiel, Deszczka, Wojtak, Buczek, Szymkiewicz, Stec, Kulon, Rejowski, Sztuka, Świecarz oraz Gabryś, Fedejko, Tłuczek, Kucharczyk, Skiba
Trenerzy: Wojciech Fabianowski, Maciej Karasiński

W drugim meczu: Świętokrzyski ZPN – Lubelski ZPN 0-2

1. Lubelski ZPN         2 6 4-0
2. Małopolski ZPN      2 4 11-3
3. Podkarpacki ZPN   2 1 2-4
4. Świętokrzyski ZPN 2 0 1-11
Następna kolejka (26.10): Świętokrzyski ZPN – Podkarpacki ZPN, Lubelski ZPN – Małopolski ZPN.

Kadra 2004 Puchar Prezesa Małopolskiego ZPN

Pierwsza połowa upłynęła pod dyktando naszej drużyny, która po przechwycie Jakuba Cielaka, wyszła na prowadzenie za sprawą Michała Musika. Po zmianie stron do głosu doszli jednak gospodarze. – Rywale zdobyli bramkę po rzucie karnym, który sędzia podyktował za zagranie ręką w polu karnym przez naszego obrońcę. Miejscowi poszli za ciosem i po jednym z stałych fragmentów gry, jeden z naszych zawodników tak pechowo interweniował, że skierował piłkę do własnej bramki. Do końca walczyliśmy o korzystny rezultat, ale brakło nam szczęścia i skuteczności – opisał przebieg meczu trener Paweł Głodowski.

MAŁOPOLSKI ZPN 2
PODKARPACKI ZPN 1
(0-1)

Bramka dla Podkarpackiego ZPN: Michał Musik.

PODKARPACKI ZPN: Radosław Dąbrowski (Stal Rzeszów) – Gracjan Orłowski (Rzemieślnik Pilzno), Kacper Paśko (Stal Rzeszów), Mateusz Mikulski (Igloopol Dębica), Bartłomiej Cichoń (DAP Dębica), Jakub Cielak (Igloopol Dębica), Jaku Strózik (DAP Dębica), Karol Łysiak (Stal Mielec), Norbert Pacławski (Orzełek Przeworsk), Antoni Kozubal (Beniaminek Krosno), Michał Musik (Stal Rzeszów) oraz Krystian Jarosz (Beniaminek Krosno), Kacper Zygmunt (Beniaminek Krosno), Mateusz Szafran (Beniaminek Krosno), Kacper Kołek (Stal Mielec), Patryk Winiarski (Beniaminek Krosno), Kacper Sumara (Beniaminek Krosno)

Trenerzy: Jakub Korczykowski oraz Paweł Głodowski
Kierownik drużyny: Janusz Szczupak

Wynik drugiego meczu: Lubelski ZPN – Świętokrzyski ZPN 1-1 (0-1) k. 4-2

1. Małopolski ZPN          2  6  4-2
2. Podkarpacki ZPN   2  3  3-2
3. Świętokrzyski ZPN    2  1  2-3
4. Lubelski ZPN            2  1  1-3
Następna kolejka (26.10): Świętokrzyski ZPN – Podkarpacki ZPN, Lubelski ZPN – Małopolski ZPN.