Ruszyły zapisy na kursokonferencję Grassroots 2016

67
grass

grass

8 listopada w Łańcucie (hala MOSiR) odbędzie się tegoroczna kursokonferencja Grassroots 2016 organizowana przez Polski Związek Piłki Nożnej oraz Podkarpacki Związek Piłki Nożnej. Chętni do udziału trenerzy mogą już zapisywać się na to wydarzenie.

 
Tematem tegorocznej kursokonferencji będą „Główne filary w szkoleniu piłkarskim U6-U12”. Zajęcia odbywać się będą od godz. 10 do godz. 16:15. Kursanci zostaną zaznajomieni m.in. z: inicjatywami Grassroots, zmianami w unifikacji szkolenia dzieci i młodzieży, Narodowym Modelem Gry, sposobami na rozwinięcie inteligencji piłkarskiej, wzmocnienie młodego zawodnika podczas treningu motorycznego oraz doskonalenie jego techniki. Zajęcia poprowadzi szerokie grono ekspertów.
– Myślę, że żadnego trenera poważnie traktującego swój zawód nie muszę przekonywać, że warto wziąć udział w tej kursokonferencji. Duża gama tematów dotykająca wielu zagadnień z zakresu szkolenia dzieci i młodzieży, będzie wartościowym zastrzykiem wiedzy dla każdego szkoleniowca- zapewniał Henryk Rożek trener koordynator Podkarpackiego ZPN.
Jak się zapisać na kurskonferencję Grassroots 2016
Rejestracja na tegoroczną kursokonferencję odbywać się będzie wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu www.pzpn24.pzpn.pl. Każda osoba zainteresowana udziałem jest zobligowana do tego by utworzyć własne konto w powyższym systemie, a następnie zaaplikować na wybrane wydarzenie.

PROGRAM KURSOKONFERENCJI

program