Reprezentacja OZPN Krosno zdobyła Puchar

57
dsc7853

 dsc7853
Komplet zwycięstw 12 bramek strzelonych i tylko jedna stracona – to bilans kadry OZPN Krosno, która wygrała doroczne zawody o Puchar Prezesa podkarpackiego Związku Piłki Nożnej do lat 16. Dwudniowe zmagania odbyły się 23 i 24 września na boisku w Łowisku i Kamieniu.


W zawodach wystartowały reprezentacje wszystkich okręgów i podokręgów wchodzących w skład Podkarpackiego ZPN. Gospodarzem imprezy był Podokręg Stalowa Wola, którego prezes Edward Chmura zadbał by stała ona na jak najwyższym poziomie organizacyjnym.
W ciągu dwóch dni wszystkie reprezentacje zagrały systemem każdy z każdy. Zawody zdominowała ekipa z Krosna i pozostałym reprezentacjom pozostała walka o drugie miejsce. To przypadło w udziale reprezentacji Podokręgu Rzeszów, a najniższym miejscu na podium uplasowała się kadra Podokręgu Dębica. Czwarta lokata przypadła ekipie gospodarzy, a stawkę zamknął zespół wystawiony przez OZPN Jarosław.

 dsc7771– Zawody miały na celu nie tylko rywalizację o główne trofeum, ale także stanowiły znakomitą okazję do przeglądu kadr dla trenerów naszych reprezentacji wojewódzkich. Na pewno spełniły swoją rolę w tym względzie i kilku chłopców, którzy tutaj zagrali mogą się w niedalekiej przyszłości spodziewać powołań do kadr Podkarpackiego ZPN – powiedział prezes Chmura.

Wyniki turnieju

Stalowa Wola – Jarosław 0-1
Dębica – Rzeszów 0-1
Krosno – Stalowa Wola 4-0
Dębica – Jarosław 4-1
Rzeszów – Krosno 1-3
Jarosław – Rzeszów 1-4
Krosno – Dębica 2-0
Stalowa Wola – Dębica 3-1
Jarosław – Krosno 0-3
Stalowa Wola – Rzeszów 0-1

 dsc7861

Nagrody indywidualne

Najlepszy zawodnik: Dominik Zajączkowski – OZPN Krosno

Najlepszy strzelcem: Łukasz Bujak – OZPN Krosno
Najlepszy bramkarz: Maciej Maziarka – Podokręg Dębica
Odkrycie Mistrzostw: Wojciech Szewc – Podokręg Stalowa Wola

 dsc7859

 

 dsc7829