Piłkarze GOSSM Tarnobrzeg dostali „bogate” wyprawki

47
dsc8118


 dsc8118

Ponad tysiąc złotych jest warta wyprawka dla każdego ucznia Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego w Tarnobrzegu jaką dla uczniów pierwszej klasy gimnazjum ufundował Podkarpacki Związek Piłki Nożnej. W środę (28 września) Mieczysław Golba prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej przekazał młodym piłkarzom sprzęt przeznaczony dla nich.


– Być może to spośród was wyrośnie następca Roberta Lewandowskiego czy Arka Milika. Pamiętajcie, że na Podkarpaciu też rodzą się reprezentanci Polski, że wspomnę choćby o Arturze Jędrzejczyku czy Sławomirze Peszko, którzy grali w naszej reprezentacji podczas Euro w Francji. Podkarpacki Związek Piłki Nożnej stara się wam umożliwić jak najlepsze warunki do sportowego rozwoju poprzez zapewnienie odpowiedniej bazy treningowej, jak najlepszych trenerów oraz sprzętu, który będzie wam służył podczas treningów i meczów. Pilnie się uczcie, sumiennie trenujcie i kto wie, może spośród was ktoś zostanie zawodowym piłkarzem. Nie zapominajcie jednak przede wszystkim o tym, że gra w piłkę ma wam sprawić radość. Jak ją będziecie czuli, to i o sukcesy będzie łatwiej – powiedział do pierwszoklasistów prezes Golba.

 dsc8025Na wyprawkę składał się pełen zestaw strojów treningowych na wszystkie pory roku od koszulek i spodenek poprzez dresy oraz kurtki, na czapkach i torbach kończąc. – Każdy z chłopców otrzymał sprzęt o wartości ponad tysiąca złotych, który ma im służyć na czas nauki w gimnazjum. Nasi piłkarze będą się wyróżniali wśród rówieśników, na pewno też to dobry prezent dla ich rodziców, którzy zaoszczędzą dzięki niemu sporo pieniędzy. Cieszę się, że jako Podkarpacki ZPN możemy w ten sposób zadbać o naszą uzdolnioną sportowo młodzież – dodał prezes Golba.

 dsc8059W przekazaniu sprzętu wziął także udział Wojciech Brzezowski wiceprezydent Tarnobrzega, Grzegorz Kokoszka dyrektor Gimnazjum nr 2 w Tarnobrzegu w ramach, którego funkcjonuje GOSSM, Agnieszka Wryk wychowawczyni klasy oraz trenerzy pracujący w ośrodku – Michał Szymczak, Artur Szkutnik, Dariusz Dul, Karol Wołoszyn, Piotr Ordon i Kamil Bieszczad. Z ramienia Podkarpackiego ZPN w wydarzeniu uczestniczyli Edward Chmura (Członek Zarządu) oraz Henryk Rożek Trener Koordynator.

 dsc8004

 dsc8061

 dsc8055

 dsc8111

 dsc8112

 dsc8051