Podkarpacki ZPN poprze Zbigniewa Bońka i Mieczysława Golbę

51
dsc6014

 dsc6014Zarząd Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej na posiedzeniu w dniu 8 września 2016 r. zdecydował o tym, że w zbliżających się wyborach na prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej udzieli poparcia Zbigniewowi Bońkowi. Członkowie tego gremium postanowili też, że kandydatem do Zarządu PZPN podczas jesiennego Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego z ramienia naszego Stowarzyszenia będzie Mieczysław Golba.

– Prezes Boniek jako jedyny z potencjalnych kandydatów skierował do naszego Związku prośbę o poparcie jego kandydatury. Współpraca z nim jako sternikiem PZPN i piłkarską centralą układa nam się znakomicie i chcemy ją kontynuować. Dlatego też zdecydowaliśmy się opowiedzieć się za jego osobą. Jednocześnie Zarząd Podkarpackiego ZPN zdecydował, że w przypadku zapytań innych potencjalnych kandydatów, nasza odpowiedź będzie negatywna – powiedział Mieczysław Golba.
Podczas jesiennych wyborów prezes Podkarpackiego ZPN będzie ubiegał się o miejsce w Zarządzie PZPN. – Dziękuję Kolegom z Zarządu Podkarpackiego ZPN za zaufanie. Zostało przede mną postawione zadanie bym powalczył o miejsce w Zarządzie PZPN. Jeśli uda mi się tam dostać, będę mógł jeszcze skuteczniej zabiegać o interesy podkarpackiej piłki w naszej centrali – zapewnił prezes Golba.