Podkarpacki ZPN zaprasza na kursokonferencję z trenerem Dorną

56
bez tytuĺ‚u

bez tytuĺ‚uMarcin Dorna to jeden z najzdolniejszych trenerów młodego pokolenia w naszym kraju. Opiekun reprezentacji Polski do lat 21 niebawem przyjedzie na Podkarpacie, gdzie podczas jednodniowej kursokonferencji przedstawi założenia „Narodowego Modelu Gry”. Do 22 września można zapisywać się na te wykłady.


Kursokonferencja odbędzie się 25 września w hotelu Odeon w Boguchwale i na stadionie miejscowego Izolatora. Będzie składała się z części teoretycznej i praktycznej. Jej uczestnicy otrzymają stosowne certyfikaty. – Gorąco zachęcam wszystkich trenerów z Podkarpacia by wzięli udział w kursokonferencji. Trener Dorna to jeden z autorów „Narodowego Modelu gry” według którego w najbliższych latach będzie prowadzone szkolenie młodzieży w naszym kraju. Dlatego tym bardziej warto być uczestnikiem tego wydarzenia – zachęca Mieczysław Golba – Po za tym nasz gość to uznany fachowiec, za niecały rok pokieruje naszą reprezentacją do lat 21 podczas mistrzostw Europy, które odbędą się w Polsce. Na pewno będzie miał wiele cennych spostrzeżeń i uwag do przekazania – dodał prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.
Podczas kurskonferencji odbędzie się też panel dyskusyjny, w którym oprócz prezesa Golby i trenera Dorny wezmą udział Grzegorz Lato, Jan Domarski i Janusz Białek.
Koszt udziału w szkoleniu wynosi 50 zł (płatne na konto Podkarpackiego ZPN). Uczestnicy oprócz certyfikatów otrzymają też materiały szkoleniowe do wykorzystania w swojej pracy trenerskiej i będą mieli zagwarantowany posiłek.
Zapisy należy kierować na adres: mstachowicz@podkarpackizpn.pl (w załączeniu dowód opłaty za udział w kursokonferencji) do dnia 22 września.