1000 piłek dla klubów z OZPN Krosno

43
DSC 8448

DSC 8448
W wtorek (30 sierpnia) kluby zrzeszone w Okręgowym Związku Piłki Nożnej w Krośnie odebrały piłki zakupione z dotacji przyznanej przez Polski Związek Piłki Nożnej. Blisko tysiąc futbolówek przekazał Mieczysław Golba prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w towarzystwie nowego szefa miejscowego OZPN-u – Wojciecha Sokołowskiego.


Sprzęt otrzymały wszystkie kluby, po trzy na każdą z drużyn, które prowadzą. – Życzę by te futbolówki jak najlepiej służyły do szkolenia zdolnych piłkarzy, a w meczach ligowych jak najczęściej wpadały bo bramki rywali. Wierzę, że w przyszłości Podkarpacki ZPN jeszcze nie raz będzie miał okazję wspomóc swoje kluby. Dotacja jaką otrzymaliśmy na zakup piłek to efekt bardzo dobrej współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Na pewno będziemy ją kontynuowali z korzyścią dla całego naszego środowiska – powiedział prezes Golba.
Z kolei prezes Sokołowski podkreślał, że przekazany sprzęt stanowi znaczące wsparcie dla klubów. – Szczególnie te grające w najniższych klasach rozgrywkowych zaoszczędzą trochę grosza w swoich budżetach. Dziękuję w imieniu OZPN Krosno i naszych drużyn prezesowi Golbie za skuteczne negocjacje z PZPN. Tak się bowiem składa, że Podkarpacki ZPN otrzymał jedną z największych dotacji i dzięki temu otrzymaliśmy blisko 1000 futbolówek – podkreślał Wojciech Sokołowski podczas spotkania, które odbyło się w krośnieńskim Hotelu Nafta.

GALERIA ZDJĘĆ