Puchary trafiły do beniaminków

54

cosmos jarosław puchar fdybas 1

Cosmos Nowotaniec, Stal Gorzyce oraz Czarni Jasło to pierwsze zespoły, które w tym sezonie otrzymały puchary za awans do wyższej klasy rozgrywkowej od Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Jako pierwsi do boku o ligowe punkty, bo już w minioną sobotę, ruszyli piłkarze z Jasła. Nim rozpoczęli oni zmagania na Iv-ligowym poziomie rozgrywek, Krzysztof Buba przekazał im pamiątkowe trofeum i gratulacje. Członkowi Zarządu Podkarpackiego ZPN towarzyszył podczas tej miłej uroczystości Wojciech Stefanik Przewodniczący Komisji Rewizyjnej naszego Stowarzyszenia.

czarni tuczempy fdybas 5
W niedzielę Krzysztof Buba, miał okazję gratulować z kolei piłkarzom Cosmosu ich awansu do III ligi. Do życzeń dołączył się też Witold Rogala prezes ligowego rywala – JKS Jarosław, który w imieniu swojego klubu przekazał gospodarzom meczu pamiątkowy grawerton.
Awansu do IV ligi przed meczem z Izolatorem, piłkarzom Stali gratulował z kolei Edward Chmura. W najbliższej kolejce kolejni beniaminkowie otrzymają pamiątkowe puchary. Tym razem ligowe zmagania na własnych stadionach zainaugurują piłkarze Głogovii i Igloopolu Dębica.

DSC 0007