HARMONOGRAM REJESTRACJI ZAWODNIKÓW W PODKARPACKIM ZPN

47
podkarpacki zpn

podkarpacki zpn

 W związku z zbliżającym się startem rozgrywek w poszczególnych ligach, zostały ustalone terminy rejestracji i uprawniania zawodników na sezon 2016/17. Przedstawiamy przygotowany harmonogram i zalecenia związane z całym procesem.

– zgodnie z regulaminem rozgrywek każdy klub jest zobligowany do posiadania aktywnego konta w extranecie i korzystanie z niego
uprawnienia zawodników (tacy, którzy widnieją w systemie extranet i są przypisani do danego klubu) do danej klasy rozgrywkowej (danego piłkarza można uprawnić do kilki zespołów danego klubu np. do seniorów i juniorów) należy dokonać poprzez wygenerowanie listy do uprawnienia przez extranet. Instrukcję generowania listy w extranecie podajemy w załączniku.
nowych zawodników wprowadzamy również poprzez extranet (panel klubowy – dodaj nowego zawodnika) i dopiero stamtąd drukujemy druk zgłoszeniowy, na który naklejamy zdjęcie piłkarza i dajemy do podpisu piłkarzowi lub jego rodzicom (jeśli chodzi o nieletniego)
transfery można dokonaćw extranecie lub drogą mailową, bez konieczności przyjeżdżania do siedziby Podkarpackiego ZPN. Na adres: ppezdan@podkarpackizpn.pl wysyłamy zeskanowaną umowę i zwolnienie zawodnika oraz informację do jakiej ligi ma zostać uprawniony. Pracownik związku dokona za Państwa wszystkich formalności i odeśle informacje i uprawnieniu piłkarza do Waszego klubu.
– jeśli macie Państwo życzenie osobiście przyjeżdżać do siedziby Podkarpackiego ZPN celem dokonania rejestracji lub uprawnień obowiązkowo należy wcześniej skontaktować się z biurem Podkarpackiego ZPN, celem umówienia konkretnej daty i godziny wizyty zgodnie z harmonogramem rejestracji pod numerami telefonów: 530008440 lub 17 8534325.
– wszelkich opłat związanych z rejestracja i uprawnieniami zawodników można dokonywać przelewem, po wcześniejszej konsultacji z pracownikiem Podkarpackiego ZPN, jaka ma być ich wysokość

harmonogram

Proces uprawnienia zawodnika w systemie Extranet