Obradował Zarząd Podkarpackiego ZPN

44
DSC6403

 DSC6403

W wtorek 28 czerwca odbyło się posiedzenie Zarządu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Tematami dominującymi podczas obrad było zbliżające się Nadzwyczajne Walne Zebranie naszego Stowarzyszenia oraz rozgrywki w sezonie 2016/17.
– Wakacje już się rozpoczęły, ale my póki co nie możemy sobie na nie pozwolić. Można powiedzieć, że wchodzimy w najbardziej gorący okres dla naszego związku. Jesteśmy w trakcie uchwalania regulaminów rozgrywek, niebawem zostaną stworzone terminarze, a już wkrótce rozpoczną się rejestracje dla klubów. Do tego czeka nas Nadzwyczajne Walne Zebranie Podkarpackiego ZPN – powiedział Mieczysław Golba, prezes naszego Związku.
Nadzwyczajne Walne Zebranie Podkarpackiego ZPN odbędzie się 30 lipca br. w Rzeszowie. Delegaci zajmą się na nim m.in. projektem nowego Statutu Podkarpackiego ZPN i wyborem delegatów na zjazd sprawozdawczo-wyborczy Polskiego Związku Piłki Nożnej, który czeka nas jesienią tego roku.

Wtorkowe obrady stanowiły wstęp do lipcowego Zjazdu. Członkowie Zarządu przyjęli m.in. projekt Statutu Podkarpackiego ZPN, porządek obrad Walnego Zebrania i jego regulamin. Ponadto Zarząd przyjął regulaminy rozgrywek dla wszystkich klas rozgrywkowych funkcjonujących w ramach Podkarpackiego ZPN i tworzących go Okręgów i Podokręgów.

 DSC6405

Komunikat z posiedzenia Zarządu Podkarpackiego ZPN z dn. 28.06.16