Reprezentacje Podkarpackiego ZPN jadą po medale

37
SDC13559

SDC13559
W piątek 24 czerwca pierwsza z reprezentacji Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej wyruszyła na finały mistrzostw Polski. Zespół prowadzony przez Lecha Czaję i Mateusza Syka będzie walczył o medale w turnieju o Puchar Kazimierza Górskiego.

Nasz zespół przed wyjazdem do Poznania przez kilka dni kwaterował w ośrodku Polonez w Dębicy, gdzie zawodnicy szlifowali formę przed decydującymi meczami. – Mieliśmy tutaj stworzone znakomite warunki do przygotowań zarówno przez Podkarpacki ZPN jak i Pana Bogusława Bobera, właściciela ośrodka. W imieniu swoim i chłopców serdecznie za to dziękuję. Postaramy się odwdzięczyć dobrą grą w finałach. Będziemy tam walczyć o jak najlepszy wynik – zapewniał trener Czaja.
Zespół przed wyjazdem pożegnali Henryk Rożek trener koordynator Podkarpackiego ZPN i Janusz Szczupak wiceprzewodniczący Wydziału Młodzieżowego. Z kolei w niedzielę 26 czerwca na mistrzostwa Polski wyruszyła reprezentacja Podkarpackiego ZPN, która zakwalifikowała się do finałowych zawodów turnieju o Puchar Włodzimierza Smolarka. – Chłopcy w ostatnim tygodniu szlifowali formę w doskonałych warunkach w ośrodku sportowym w Woli Chorzelowskiej. Nasza kadra to jeszcze aktualni wicemistrzowie Polski. Liczymy, że wzorem ubiegłego roku chłopcy trenera Dariusza Liany powalczą o jak najwyższe cele – dodał Henryk Rożek trener koordynator Podkarpackiego ZPN.

SDC13580

Kadra Podkarpackiego ZPN rocznik 2002 tuż przed wyjazdem na turniej w Łodzi