Kadra 2002 Podkarpackiego ZPN również zagra w finałach mistrzostw Polski

39
DSC 0142 1

 DSC 0142 1
Ten sezon jest wyjątkowo udany dla naszych związkowych reprezentacji. W czwartek awans do finałów mistrzostw Polski zapewniła sobie reprezentacja Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej z rocznika 2002.


Swojego zadowolenia z tak dobrej postawy młodych piłkarzy nie krył Mieczysław Golba – Mamy nadzieję, że w meczach finałowych, pójdzie im równie dobrze. Gratulujemy trenerom i zawodnikom, będziemy im gorąco kibicować w walce o medale – powiedział prezes Podkarpackiego ZPN.
Decydujące o awansie spotkanie podopieczni trenerów Dariusza Liany i Krzysztofa Husa, rozgrywali w Krakowie z reprezentacją Małopolskiego ZPN. Nasza drużyna to aktualni wicemistrzowie Polski, w czwartek pewnie pokonali oni swoich rywali 2-0. Bramki strzelili Maciej Setlik (Szóstka Jasło) i Kacper Sadłocha (Stal Mielec). Oba gole padły przed przerwą. Był to czwarty mecz bez straty gola przez naszą drużynę.
– To kolejny zespół Podkarpackiego ZPN, który awansował do fazy finałowej mistrzostw Polski. Wcześniej udział w tych zawodach zapewnili sobie chłopcy z rocznika 2000 i 2001 oraz dziewczęta grające w reprezentacji do lat 16. Tak dobrego sezonu w wykonaniu naszych drużyn jeszcze nie było – powiedział Henryk Rożek trener koordynator Podkarpackiego ZPN.

Kadra 2002
Małopolski ZPN – Podkarpacki ZPN 0-2

nsmail 2