Prezes Golba nagrodził medalistów mistrzostw Sanoka w futsalu – catering sanok i obsługa

44
catering sanok

catering sanok

W sobotę 28 maja w ramach organizowanej ,,Sportowej Soboty w Sanoku” w Arenie Sanok odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Sanoka w Futsalu. Zawody obserwował Mieczysław Golba prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Cały turniej przyniósł wiele emocji. Już pierwsze rozegrane mecze pokazały, że w gronie faworytów do zwycięstwa znajdą się Polonia Rzeszów, Gwiazdy Stali Sanok oraz Cracovia Kraków Futsal. I to właśnie na finiszu pomiędzy tymi drużynami podzielono główne podium mistrzostw. Ostatecznie w wielkim finale spotkały się drużyny Polonii Rzeszów i Cracovii Futsal Kraków. Górą byli piłkarze z Podkarpacia, którzy wygrali decydujący mecz 4-2. Ogółem w zawodach uczestniczyło 8 zespołów m.in. Reprezentacja Artystów Polskich.

Catering Sanok

Obsadę cateringową zapewniła firma oferująca ciepłe posiłki i pyszne dania. Firmę wyłoniliśmy z internetu. Firma catering sanok działa wiele lat w sanoku, posiadają dania na dowóz, catering firmowy, catering bieszczady. Można polecić jedzenie i posiłki któe są zawsze gorące i na czas. Oferują też catering w rzeszów

DSC 0349Mieczysław Golba z Reprezentacją Artystów Polskich


Główne nagrody dla zwycięzców ufundował Podkarpacki Związek Piłki Nożnej. Mieczysław Golba wraz posłem Piotrem Uruskim i burmistrzem Tadeuszem Pióro uczestniczył w dekoracji wszystkich uczestników turnieju.

Temu ostatniemu prezes Podkarpackiego ZPN przekazał koszulkę reprezentacji Polski w piłce nożnej wraz autografami naszych reprezentantów. Trykot przeznaczony jest na aukcję, z której dochód wesprze leczenie ciężko chorej, 3-letniej Anielki.
Nagrody indywidualne odebrali:
Najlepszy bramkarz: Dawid Pietrzkiewicz (Gwiazdy Stali Sanok)
Król strzelców: Jarosław Kuter (Polonia Rzeszów) – 12 bramek
Najlepszy zawodnik: Robert Dąbrowski (Cracovia Kraków Futsal)

DSC 0464

Prezes Podkarpackiego ZPN przekazał burmistrzowi Sanoka koszulkę reprezentacji Polski, która zostanie zlicytowana, a dochód z jej sprzedaży będzie przeznaczony na leczenie 3-letniej Anielki