Prezes Boniek spotkał się z działaczami Podkarpackiego ZPN

43
1

1   

W niedzielę 29 maja Zbigniew Boniek spotkał się w Rzeszowie z działaczami Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej skorzystał z zaproszenia jakie otrzymał od Mieczysława Golby prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

– Zawsze jestem do waszej dyspozycji. Jadąc do Arłamowa, miło było na moment zatrzymać się w Rzeszowie i porozmawiać w spokojnej atmosferze o podkarpackiej i polskiej piłce – mówił gość naszego stowarzyszenia.

Prezes Boniek żywo interesował się problemami podkarpackiej piłki, dopytywał m.in. o sytuację organizacyjną beniaminka I ligi Stali Mielec. Znalazł także moment na wspomnienia z czasów gdy na Podkarpacie przyjeżdżał jako piłkarz Widzewa Łódź. – Fajnie, że jest tu dziś z nami Jan Domarski, który ma dokładne informacje co się dzieje z wieloma moimi kolegami z boiska, z którymi nie ma dziś zbyt często kontaktu – dodał Zbigniew Boniek.

9

– Na pewno takie spotkania są potrzebne. Gdy zbieramy się na zjazdach PZPN-u, wówczas dyskusja toczy się głównie o polskiej piłce. W Rzeszowie mieliśmy okazję porozmawiać z prezesem Bońkiem przede wszystkim o tym co się dzieje na naszym lokalnym podwórku. Życzyliśmy mu też jak najlepszych wyników dla naszej reprezentacji w Francji. Gorąco jej będziemy kibicować – podsumował prezes Golba.

11

Podkarpacki ZPN na spotkaniu z Zbigniewem Bońkiem reprezentował Zarząd oraz przewodniczący poszczególnych komisji i wydziałów