„Sportowa Sobota” w Sanoku

PLAKAT SPORTOWA SOBOTA W SANOKU

Burmistrz Miasta Sanoka oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku serdecznie zapraszają 28 maja na „Sportową Sobotę”. Patronat nad imprezą objął Mieczysław Golba prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Imprezie towarzyszyć będą I Otwarte Mistrzostwa Sanoka w Futsal, w których wystąpią m.in. Reprezentacja Polski Artystów, Cracovia Kraków, Gwiazdy Stali Sanok, Polonia Rzeszów.
„Sportowa Sobota” odbędzie się na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Początek o godz. 10:00 w Arenie Sanok. Jednorazowy koszt wstępu na imprezę, która będzie odbywać się na wielu obiektach to jedynie 5 zł. Sprzedaż opasek prowadzona będzie w kasach biletowych basenu, hali Arena Sanok oraz Domu Sportowca.

SPORTOWA SOBOTA W SANOKU PROGRAM
Data: 28 maja 2016 r. godz. 10.00-17.00

OBIEKT 1 – HALA ARENA SANOK 
I Otwarte Mistrzostwa Sanoka w Futsalu
10.00-10.30 – uroczyste rozpoczęcie turnieju (władze miasta i województwa)

Rozpoczęcie rozgrywek:
Mecz nr 1 godz. 10.30: Reprezentacja Artystów Polskich – Gwiazdy Stali Sanok (A)
Mecz nr 2 godz. 10.55: Cracovia Futsal – Polonia Rzeszów (B)
Mecz nr 3 godz. 11.20: Samorządowcy Sanok – Ekoball-Kings Sanok (A)
Mecz nr 4 godz. 11.45: Straż Pożarna Sanok – Ludzie ze Stali (B)
Mecz nr 5 godz.12.10: Gwiazdy Stali Sanok – Samorządowcy Sanok (A)
Mecz nr 6 godz.12.35: Cracovia Futsal – Straż Pożarna Sanok (B)
Mecz nr 7 godz. 13.00: Reprezentacja Artystów Polskich – Ekoball-Kings Sanok (A)
Mecz nr 8 godz.13.25: Polonia Rzeszów – Ludzie ze Stali (B)
Mecz nr 9 godz.13.50: Reprezentacja Artystów Polskich – Samorządowcy Sanok (A)
Mecz nr 10 godz. 14.15: Cracovia Futsal – Ludzie ze Stali (B)
Mecz nr 11 godz.14.40: Gwiazdy Stali Sanok – Ekoball-Kings Sanok (A)
Mecz nr 12 godz. 15.05: Polonia Rzeszów – Straż Pożarna Sanok (B)

15.25-15.40 przerwa – występ tancerzy z ZESPOŁU TANECZNEGO „DIAMENTY”
Półfinały
I półfinał: Grupa I A – II B godz. 15.40
II półfinał: Grupa II A – I B godz. 16.05
16.25 – 16.40 przerwa – występ tancerzy z ZESPOŁU TANECZNEGO „DIAMENTY”
Finał- zwycięzcy półfinałów
Mecz finałowy godz. 16.40-17.00: zwycięzca I półfinału– zwycięzca II półfinału
Ok. 17.10 ceremonia wręczenia pucharów i nagród dla uczestników turnieju (władze miasta i województwa i sponsorzy)
Podczas przerw występy:
a) Sanockiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej AVANTI,
b) występy Mistrza Polski Red Bull  Dawida Krzyżowskiego w Freestyle Football (godz. 11.15, 12.05, 13.20)
c) występy wokalistek i tancerzy.
W godz. 12.00-12.30 oraz 14.30-15.00 spotkania Reprezentacji Artystów Polskich z fanami (autografy, zdjęcia)

OBIEKT 2 – BASEN – zajęcia rekreacyjno-sportowe

10.00-12.00 – wejście na basen z dmuchanym sprzętem pływającym oraz pływanie kajakiem (dzieci)
12.15- 17.00 – Aqua Aerobik dla dorosłych

OBIEKT 3 – PŁYTA TORU BŁONIE – zawody i warsztaty
10.00 – 14.00 – zawody wrotkarskie dla dzieci (dostępne będą do wypożyczenia rolki oraz kaski, opieka instruktorska) – wszyscy uczestnicy zawodów otrzymają medale
14.00 – warsztaty Freestyle Football z Dawidem Krzyżowskim (dostępne będą piłki dla uczestników warsztatów). Po warsztatach spotkanie z mistrzem (autografy, zdjęcia).
16.00-17.00 – taneczne wygibasy dla dużych i małych czyli plenerowa nauka tańca.
OBIEKT 4 – STREFA DZIECKA (salka ćwiczeń Dom Sportowca)
10.00-17.00– gry i zabawy dla dzieci
Ponadto:
dmuchane zjeżdżalnie, trampolina, popcorn, balony, wata cukrowa, pieczone kiełbaski i wiele innych atrakcji.