Prezes Golba i Marszałek Ortyl nagrodzili medalistów Pucharu Tymbarka

43
1a

 

1a
Piłki, okolicznościowe koszulki, pamiątkowe puchary, zaproszenia na trening reprezentacji Polski w Arłamowie to tylko niektóre z nagród jakimi zostali obdarowani nasi medaliści turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Wraz z gratulacjami, otrzymali je z rąk Mieczysława Golby prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej oraz Władysława Ortyla marszałka naszego województwa.


Poniedziałek 23 maja na długo zapadnie w pamięci młodziutkich piłkarek Beniaminka Krosno i ich kolegów z AP Stalowa Wola. W tym dniu gościli bowiem w Rzeszowie, gdzie odebrali zasłużone gratulacje za srebrne medale jakie zdobyli w Pucharze Tymbarka. – Gorąco dopingowałem was podczas finałów na Stadionie Narodowym, a dziś chcę wam jeszcze raz pogratulować i podziękować za to w jaki sposób reprezentowaliście nasze województwo – zwrócił się do zebranych prezes Golba. – Jesteśmy dumni z waszych osiągnięć, pokazaliście, że na Podkarpaciu też jest wiele talentów piłkarskich. Mam nadzieję, że za kilka lat znów będzie o was głośno na arenie krajowej. Kto wie, może w tej grupie siedzi tu dziś przyszły Milik, Lewandowski lub Krychowiak – dodał Mieczysław Golba.

35
Prezes Podkarpackiego ZPN cieszył się, że gratulacje młodym piłkarkom i piłkarzom mógł złożyć w towarzystwie Władysława Ortyla. – Miło nam, że Pan Marszałek znalazł czas by nas odwiedzić. Mamy okazje, się pochwalić naszą zdolną piłkarską młodzieżą – powiedział Mieczysław Golba.
Marszałek w krótkim przemówieniu do zebranych podkreślał jak ważna w ich dalszym rozwoju będzie sumienna praca. – Stoicie przed wielką szansą, by w przyszłości grać w piłkę. Na pewno możecie ją wykorzystać trenując i doskonaląc swoje umiejętności. To jedyna droga do sukcesu. Gratulując wam dotychczasowych osiągnięć, życzę wam dalszych sukcesów tak w sporcie jak i w nauce, bo tej też nie możecie przecież zaniedbać – stwierdził Władysław Ortyl.
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej nagrodził medalistów pamiątkowymi pucharami, dyplomami, koszulkami oraz piłkami. Młodzi piłkarze otrzymali też inne drobne upominki oraz bilety na otwarty trening reprezentacji Polski w Arłamowie, a także albumy kolekcjonerskie na Euro 2016.

27
Dodatkowe prezenty przygotował dla nich marszałek Ortyl, który każdego zawodnika i zawodniczkę obdarował pamiątkowymi suwenirami.
– Dla naszych dzieci to bardzo duże przeżycie. Cieszymy się, że zarówno prezes Golba i Podkarpacki ZPN oraz marszałek Ortyl, tak docenili sukces naszych wychowanków. To dla nas wielka sprawa – cieszył się Grzegorz Raus z Beniaminka Krosno.

Na zakończenie spotkania dzieci oraz ich opiekunowie zostali zaproszeni na skromny poczęstunek.

Galeria zdjęć