Nie przegap Dni Talentu AMO w Dębicy

47
AMO

AMO

Przez dwa czerwcowe weekendy będzie trwał nabór do Akademii Młodych Orłów w Dębicy. Szansę na zakwalifikowanie się do tej prestiżowej szkółki będą miały dzieci z roczników 2006 i młodsze.

Pierwszy nabór planowany jest w dniach 3-5 czerwiec 2016 r. Kolejny odbędzie się w dniach 17-19 czerwca 2016. Oba zostaną przeprowadzone na boisku przy ul. Strumskiego 1 w Dębicy i są jedyną szansą na dostanie się dla dziecka do Akademii. Podczas naboru dziewczynki i chłopcy będą mieli za zadanie wykonać zestaw różnych ćwiczeń z piłką lub bez niej. Podzieleni na grupy, wezmą też udział w krótkiej gierce. To na podstawie tych elementów zostaną ocenieni, a najlepsi zakwalifikowani do zajęć w Akademii.
AMO, czyli Akademia Młodych Orłów skierowana jest dla piłkarzy w wieku od 6 do 11 roku życia. Funkcjonuje w niej podział na 3 grupy wiekowe: Skrzat: do 7 lat; Żak Młodszy/Żak:8–9lat; oraz Orlik Młodszy/Orlik: 10 – 11 lat. Treningi są bezpłatne. Zawodnicy oprócz fachowej opieki trenerów, mają też zapewniony sprzęt w postaci strojów meczowych i treningowych.