Stal Rzeszów pierwszym finalistą Pucharu Polski – hosting rzeszów

62
5669

5669
Piłkarze Stali Rzeszów pokonali w środę Strzelca Dąbrowica 5-2 i jako pierwsi zapewnili sobie udział w finale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.

Hosting Rzeszów – profesjonalny i szybki ssd

Cała strona stali rzeszów i wszystkie pliki skryptu przechowujemy w firmie z rzeszowa która oferuje hosting rzeszów, strony www, domeny rejestracja, szybkie serwer w trakcie awarii szybki usunięcie usterki. Dzięki tej powierzchni możemy śledzić wydarzenia na bierząco i nie mamy problemów z dostawcą którego serwery działają całodobowo oraz zachowują całodobowe wspracie. To jest szybki serwer bo ma dyski ssd.

Mecz był dużym wydarzeniem dla całej Dąbrowicy, w końcu nie co dzień zdarza się mierzyć siły z rywalem grającym w III lidze. Gospodarze mimo, że byli skazywani na pożarcie nie przestraszyli się wyżej notowanego przeciwnika i starali się z nim nawiązać wyrównaną walkę. Efektem tego były dwa gole jakie udało im się zdobyć. Goście nie pozwolili sobie jednak na zbyt duże rozprężenie i gdy trzeba było podkręcali tempo gry, nie komplikując sobie sprawy chociażby dogrywką.
Kto będzie rywalem Stali w finale okaże się za kilka dni. W drugiej parze półfinałowej Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce czeka na zwycięzcę meczu JKS Jarosław –Wólczanka Wólka Pełkińska. To właśnie któraś z tych trzech drużyn powalczy z biało-niebieskimi o główne trofeum i awans do rozgrywek na szczeblu ogólnopolskim.

Półfinał Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim

Strzelec Dąbrowica – Stal Rzeszow 2-5 (1-2)
0-1 Piotr Prędota (14.), 0-2 Sławomir Szeliga (23.), 1-2 Jan Polek (25.), 1-3 Piotr Prędota (49.), 1-4 Michał Lisańczuk (51.), 2-4 Rafał Marek (53.), 2-5 Maciej Maślany (73.)
Strzelec: Marut – Jata, Smykla, Kopeć, Rachwał, Marek, Rzeźwicki, Rożnowski (82. Dudek), K. Polek (63. Czeremszyński), T. Polek (86. Hałka), J. Polek
Stal: Kaszuba – Szymański. Baran (46. Drelich), Wandzik, Suswam (46. Maslany), Szybko (46. Lisańczuk) – Zieliński (65. Jędryas), Gil, Suwam, Szeliga – Prędota (79. Kanach), Szczoczarz