Trzech piłkarzy z Podkarpacia powołanych do reprezentacji U-15

64
DSC4454

 DSC4454

Bartłomiej Zalewski, trener reprezentacji Polski do lat 15, powołał szesnastu zawodników na zgrupowanie selekcyjne. Wśród powołanych znalazło się trzech piłkarzy z Podkarpacia.

Trener Zalewski zaprosił na konsultację Bartłomieja Ciepielę z Igloopolu Dębica, Krystiana Lewińskiego oraz Kacpra Cichonia (obaj Karpaty Krosno). Zgrupowanie odbędzie się dniach 9-13 maja w Gutowie Małym. Dla naszych zawodników to spora szanse by zapracować na nominację do kadry na kolejne jej mecze. – Nasza drużyną jest typowo selekcyjna. Cały czas szukamy do niej nowych zawodników. Temu m.in. ma służyć kolejna konsultacja podczas której sprawdzimy nie tylko jak poszczególni zawodnicy prezentują się na boisku, ale także jak odnajdują się w grupie czy np. w kwestiach taktyki – tłumaczy trener Zalewski.

Lista powołanych: Mateusz Bieniek (Escola Varsovia Warszawa), Karol Struski (Górnik Łęczna), Michał Wolanin (Gaudium Zamość), Bartłomiej Ciepiela (Igloopol Dębica), Bartosz Bida (BSP Jagiellonia Białystok), Krystian Lewiński (Karpaty Krosno), Kacper Cichoń (Karpaty Krosno), Kacper Janiak (Lech Poznań), Olaf Kobacki (Lech Poznań), Szymon Czyż (Lech Poznań), Mieszko Lorenc (Legia Warszawa), Jarosław Kurkiewicz (Motor Lublin), Kacper Kowalczyk (Queens Park Rangers, Anglia), Marcel Lotka (SC Rot-Weiss Essen, Niemcy), Julian Goyke (SI Arka Gdynia), Kacper Jóźwiak (Warta Poznań).