Biało-czerwoni grają w Krośnie o historyczną wygraną

54
DSC4454

 DSC4454

Piątkowy mecz Polska – Słowacja (godz. 13.00) reprezentacji U-15 zakończy tegoroczną edycję Turnieju Trzech Narodów, który od środy rozgrywany jest w Krośnie. – Chcemy po raz pierwszy w historii wygrać rywalizację w tej imprezie – deklaruje Bartlomiej Zalewski trener naszej drużyny.

Jego podopieczni mają na to spore szanse, bo w pierwszym meczu Turnieju pokonali Finów 5-0. W czwartek Skandynawowie okazali się lepsi od Słowaków (1-0). Dzięki temu nasz zespół jest w komfortowej sytuacja przed dzisiejszym pojedynkiem. – Gorąco zachęcam kibiców z naszego regionu, aby licznie pojawili się na piątkowym meczu. Nasza reprezentacja pokazała już, że warto chodzić na jej spotkania. Wierzę, że kolejny raz stanie na wysokosci zadania. Nieskromnie przypomnę, że bez pudła wytypowałem wynik jej starcia z Finlandią. Teraz też stawiam na wygraną podopiecznych trenera Zalewskiego – powiedział Mieczysław Golba prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.
Na stadion Karpat warto się wybrać także z powodu samych piłkarzy grających w naszej drużynie. – Moi podopieczni doskonale wiedzą co chcą w życiu osiągnąć. Liczą, że w przyszłości będą zawodowo grać w piłkę. Mają duże możliwości i potencjał oraz spore szanse by się wybić. Kto wie, może któryś z nich w przyszłości będzie stanowił o sile pierwszej reprezentacji. Temu m.in. służy praca z tą drużyną – dodał trener Zalewski.
TURNIEJ TRZECH NARODÓW
Wyniki spotkań: Polska – Finlandia 5-0, Finlandia – Slowacja 1-0.

Tabela
1. Polska      1  3  5-0
2. Finlandia   2  3  1-5
3. Słowacja   1  0  0-1

PODKARPACKI ZPN ZAPRASZA NA TURNIEJ TRZECH NARODÓW

plakat turniej