Dziś Finlandia kontra Słowacja

44
DSC4452

 DSC4452
W kolejnym dniu Turnieju Trzech Narodów czeka nas starcie reprezentacji Finlandii z Słowacją. Nasza reprezentacja w czwartek grać nie będzie, co nie oznacza, że biało-czerwoni będą próżnować.

Nasz zespół ma zaplanowany trening i odprawę przed piątkowym pojedynkiem z Słowakami. Wedle zapowiedzi nasi południowi sąsiedzi mają być o wiele bardziej wymagającym rywalem aniżeli Skandynawowie, których podopieczni Bartłomieja Zalewskiego pokonali w środę 5-0. – Naszym celem jest wygranie całego turnieju, ale jeszcze daleka droga do tego. Z Finami mimo dobrego wyniku, też były mankamenty w naszej grze. Będziemy pracować nad tym by je wyeliminować – powiedział trener naszej reprezentacji
Finowie mimo bolesnej porażki z Polakami, nie załamują się i chcą osiągnąć z w dzisiejszym meczu dużo lepszy wynik. Słowacy też mają ambitne plany i liczą na korzystny wynik. – Możliwość występu w Turnieju Trzech Narodów to dla naszych chłopaków przede wszystkim okazja do zmierzenia się z rówieśnikami z Polski i Finlandii. Oczywiście chcielibyśmy osiągnąć jak najlepsze wyniki – powiedział Jan Fasung kierownik reprezentacji naszych połydniowych sąsiadów.

TURNIEJ TRZECH NARODÓW
POLSKA  – FINLANDIA 5-0 

Tabela Turnieju Trzech Narodów 

1. Polska 1 3 5-0
2. Słowacja 0 0 0-0
3. Finlandia 1 0 0-5

Mecze do rozegrania
14 kwietnia
Finlandia – Słowacja (godz. 13, stadion Karpat Krosno)
15 kwietnia
Polska – Słowacja (godz. 13, stadion Karpat Krosno)

PODKARPACKI ZPN ZAPRASZA NA TURNIEJ TRZECH NARODÓW

plakat turniej