Podkarpacki ZPN rozmawiał z uczestnikami Turnieju Trzech Narodów

80
DSC4665

 DSC4665

 

Wiceprezes Jacek Adamski reprezentował Podkarpacki Związek Piłki Nożnej na tradycyjnym spotkaniu przedstawicieli reprezentacji biorących udział w Turnieju Trzech Narodów.

Delegacje federacji Polski, Finlandii i Słowacji miały w środę okazję porozmawiać i wymienić swoje spostrzeżenia na temat organizacji całej imprezy i planach na dalszy jej rozwój. – To już trzecia edycja tego Turnieju. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z naszymi partnerami z federacji fińskiej i słowackiej. Zamierzamy rozwijać ten projekt, chcemy by w niedalekiej przyszłości do zawodów dołączył czwarty uczestnik – powiedział Łukasz Solski z Polskiego Związku Piłki Nożnej.
Wiceprezes Adamski podkreślał z kolei inne pozytywne aspekty płynące z tej współpracy. – Dla naszej młodzieży, która przychodzi na mecze, te zawody mają znakomity aspekt wychowawczy. Pewnie niejeden chłopak albo dziewczyna siedzący na trybunach i oglądajacy piłkarzy reprezentacji marzą, by kiedyś też zagrać w takim spotkaniu. Kto wie, może któremuś z obecnych młodych kibiców uda się tego w przyszłości dokonać. Podkarpacki Związek Piłki Nożnej jest zaś bardzo zmotywowany odpowiadając za organizację tej imprezy. Chcemy pokazać, że PZPN powinień stawiać na nasz region częściej, wysyłając tutaj kolejne swoje kadry – powiedział Jacek Adamski.