Reprezentacja Finlandii już w Krośnie

43
DSC4392

 DSC4392
We wtorek, w godzinach popołudniowyh w krośnieńskim hotelu Nafta zameldowała się reprezentacja Finlandii do lat 15. Skandynawowie będą pierwszymi rywalami Polaków w Turnieju Trzech Narodów.


Nasi goście nie mieli zbyt wiele czasu na zapoznanie się z miastem. Zaraz po przybyciu, zjedli obiad po czym pojechali do Beska. Tam mieli trening, który pierwotnie miał się odbyć w Krośnie. – Staramy się oszczędzać płytę stadionu Karpat, bo na niej w ciagu najbliższych dni rozegrane zostaną trzy mecze, a ostatnio sporo padało. Chcemy by piłkarze mogli rywalizować w jak najlepszych warunkach – tłumaczył Kamil Hajduk z ramienia Zarządu Podkarpackiego ZPN odpowiedzialny za Turniej Trzech Narodów.
W środę Finowie zmierzą sie w pierwszym meczu Turnieju z podopiecznymi Bartłomieja Zalewskiego – To silny i wymagający przeciwnik. Cieszę się, że moi podopieczni będą mieli okazję sprawdzić się z takim rywalem – powiedział trener Zalewski, który w wtorkowy wieczór przeprowadził dla swoich podopiecznych odprawę przed meczową.
Początek meczu Polska – Finlandia o godz. 13:00. Wstęp wolny.

PODKARPACKI ZPN ZAPRASZA NA TURNIEJ TRZECH NARODÓW

plakat turniej