Polacy mocno trenują przed Turniejem Trzech Narodów

54
DSC4313

 DSC4313

Piłkarze reprezentacji Polski do lat 15 mają za sobą już trzeci dzień zgrupowania w Krośnie. W środę czeka ich premierowy występ w Turnieju Trzech Narodów. Rywale – Finowie we wtorek pojawią się na Podkarpaciu.

Biało-czerwoni w poniedziałek mieli kolejne zajęcia. – Nasz zespół trenował w … Sanoku. Boisko na stadionie Karpat było mocno nasiaknięte wodą i nie chcieliśmy go nadwyrężać przed zbliżającymi sie meczami – relacjonuje Kamil Hajduk odpowiedzialny z ramienia Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej za pobyt wszystkich reprezentacji uczestniczących w Turnieju.
Mimo małych niegodogności jakie stworzyły opady deszczu, z warunków które są w Krośnie, zadowolony jest trener reprezentacji U-15 Bartłomiej Zalewski – Nie mamy prawa na nic narzekać. Skupiamy sie tylko na treninghach, bo chcemy jak najlepiej wykorzystać okres zgrupowania. Z niecierpliwością czekamy na pierwszy mecz z Finlandią – powiedział opiekun biało-czerwonych.
Skandynawowie sa spodziewani w Krośnie w wtorek w godzinach popołudniowych. W tym czasie nasi piłkarze bedą zapoaznawać się z obiektem Karpat, na którym zmierzą się z Finami. Ma być to jedyny trening zaplanowany na ten dzień. Późnym popołudniem nasza reprezentacja uda się na spacer po krośnieńskiej starówce.

PODKARPACKI ZPN ZAPRASZA NA TURNIEJ TRZECH NARODÓW

plakat turniej