Pomóżmy Piłkarzom Wólczanki

41
user top

user top

Fot.wolczanka.futbolowo.pl

Wólczanka Wólka Pełkińska rozpoczęła akcję mająca na celu wsparcie finansowe dla piłkarzy – którzy zginęli lub zostali poszkodowani w wypadku w Weryni – oraz ich rodzin. Klub zwrócił się z prośbą o pomoc do Osób dobrego serca. Poniżej publikujemy treść komunikatu jaki ukazał się na stronie Wólczanki Wólka Pełkińska – wolczanka.futbolowo.pl (pisownia komunikatu oryginalna).

 

Szanowni Państwo

„Bądź kibicem dla potrzebujących”

W dniu 26.03.2016 Doszło do niewyobrażalnej tragedii. Ośmiu młodych wysportowanych mężczyzn podróżujący wspólnie busem na boisko swojego klubu Wólczanki Wólka Pełkińska, gdzie mieli rozegrać ligowy mecz, uległo wypadkowi. W wyniku zderzenia busa z ciężarówką 5 osób straciło życie. (18-letni Patryk Szewczak, oraz bracia 22-letni Kamil Pydych i 27-letni Rafał Pydych, zginęli na miejscu, Mariusza Korzępę do szpitala w Rzeszowie zabrał śmigłowiec. Niestety kilka godzin później, pomimo wysiłków lekarzy, zmarł. Do szpitala w bardzo ciężkim stanie trafił także 28-letni Kamil Oślizło. Jego życia także nie udało się uratować.) W bardzo ciężkim stanie zdrowia i poważnymi obrażeniami przebywa w szpitalu, trzeci z braci Krystian Pydych – 27 lat. Jest nadzieja, że Krystian wyjdzie ze szpitala, i ze jego stan zdrowia się poprawi, ale będzie potrzebował kosztownej i długotrwałej rehabilitacji. W wypadku zostali poszkodowania także Kamil Hul i Damian Bożek.

W związku z tragedią, która dotknęła rodziny i bliskich zmarłych tragicznie piłkarzy oraz potrzebujących pomocy i kosztownej rehabilitacji, LKS Wólczanka Wólka Pełkińska otworzył Rachunek Bankowy o numerze, 74 8642 1142 2014 2409 4586 0001 aby wesprzeć finansowo rodziny zmarłych piłkarzy Wólczanki jak również dla samych poszkodowanych, którzy będą potrzebowali wsparcia finansowego w rehabilitacji i innych potrzeb związanych ze stanem zdrowia,tak aby szybko mogli wrócić do tego co kochają i do tych którzy na nich czekają.

Ofiarodawców prosimy o wpłaty na numer konta 74 8642 1142 2014 2409 4586 0001 w tytule przelewu prosimy o dopisek „Łączy nas Piłka”

Za każde ofiarowane środki finansowe będziemy niezmiernie wdzięczni, miejmy nadzieję że ten mały gest wesprze rodziny pokrzywdzonych .

Z wyrazami szacunku .

Zarząd LKS Wólczanka Wólka Pełkińska.