Podkarpacki ZPN otrzymał dotację na sprzęt dla klubów

48
banner001 2

banner001 2

460 tyś. złotych – taką kwotę Polski Związek Piłki Nożnej przyznał na rzecz klubów zrzeszonych w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej. Z puli tej ma zostać sfinansowany zakup sprzętu sportowego.

– Z dotacji będą mogły skorzystać kluby IV ligi i niższych klas rozgrywkowych. O sposobie podziału środków zdecyduje Komisja ds. Nagłych Podkarpackiego ZPN, która następnie prześle konkretne zapotrzebowanie do PZPN. Ten zaś dokona zakupu sprzętu i za pośrednictwem Podkarpackiego ZPN rozdysponuje go wśród naszych klubów  – przedstawił sposób dystrybucji środków Mieczysław Golba prezes Podkarpackiego ZPN.

Komisja ds. Nagłych podkarpackiego ZPN będzie obradowała w tej sprawie w poniedziałek 4 kwietnia o godz. 17:00.

Podkarpacki ZPN otrzymał dotacje na sprzęt dla klubów

460 tyś. złotych – taką kwotę Polski Związek Piłki Nożnej przyznał na rzecz klubów zrzeszonych w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej. Z puli tej ma zostać sfinansowany zakup sprzętu sportowego.

– Z dotacji będą mogły skorzystać kluby IV ligi i niższych klas rozgrywkowych. O sposobie podziału środków zdecyduje Komisja ds. Nagłych Podkarpackiego ZPN, która następnie prześle konkretne zapotrzebowanie do PZPN. Ten zaś dokona zakupu sprzętu i za pośrednictwem Podkarpackiego ZPN rozdysponuje go wśród naszych klubów  – przedstawił sposób dystrybucji środków Mieczysław Golba prezes Podkarpackiego ZPN.

Komisja ds. Nagłych podkarpackiego ZPN będzie obradowała w tej sprawie w poniedziałek 4 kwietnia o godz. 17:00.