Wacław Mazur Dyrektorem Biura Podkarpackiego ZPN

99
DSC3718

 DSC3718

Mieczysław Golba prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej zdecydował o tym, że Dyrektorem Biura naszego stowarzyszenia będzie Wacław Mazur.

– To doświadczony działacz, z którym miałem już przyjemność pracować w poprzednich Zarządach naszego Związku. Pan Wacław jest prawnikiem, co postaramy się dodatkowo wykorzystać. Będzie on służył poradą naszym klubom, które nieraz nie wiedzą jak się poruszać  w gąszczu wszelakich przepisów. Oprócz tego będzie dbał, by biuro związku funkcjonowało jak najlepiej – takimi słowami przedstawił nowego pracownika prezes Golba podczas czwartkowych obrad Zarządu.

Dyrektor Mazur będzie dostępny w godzinach pracy biura Podkarpackiego ZPN od poniedziałku do piątku. – Drzwi do mojego gabinetu są otwarte dla każdego przedstawiciela naszego środowiska i nie tylko. Chcemy by Podkarpacki ZPN był przyjazny i otwarty dla naszych gości – zapewnił dyrektor Mazur.

Wacław Mazur (55 lat) – magister prawa (Uniwersytet Jagielloński), studia podyplomowe: studium oficerskie (Akademia Spraw Wewnętrznych), Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (Uniwersytet Rzeszowski). Inspektor Policji w stanie spoczynku po 28 latach służby, w tym przez 18 lat na stanowiskach kierownicyczych m.in. Komendant Powiatowy Policji w Przeworsku i Łańcucie. Przez ostatnie 2,5 roku pracował w firmie Stal-System gdzie zajmował się obsługa prawną. Działacz piłkarski: członek Zarządu ROZPN (lata 90-te), Przewodniczący Komisji Odwoławczej (1998-2000), członek Zarządu Podkarpackiego ZPN (2000-2008), Rzecznik Ochrony Prawa Związkowego (2000-2006).