III-ligowcy po spotkaniu organizacyjnym

43
glowne

W czwartek w Lublinie odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące rozgrywek III ligi lubelsko-podkarpackiej. Podkarpacki Związek Piłki Nożnej reprezentowała na nim delegacja na czele z prezesem Tadeuszem Kulikiem.

Briefing składał się z dwóch części. Najpierw przedstawiciele Lubelskiego ZPN i goście z Rzeszowa mieli spotkanie robocze, a następnie wszyscy wspólnie obradowali razem z wysłannikami klubów biorących udział w rozgrywkach.

– Jest nam niezmiernie miło gościć państwa u siebie – mówił Zbigniew Bartnik prezes Lubelskiego ZPN. – Współpraca z Podkarpackim ZPN zawsze przy prowadzeniu III ligi, ale także na innych polach, układa nam się bardzo dobrze i trochę żałujemy, że od nowego sezonu akurat te rozgrywki toczyć się będą w zmienionej formule. Mimo tego liczymy, że nasze związki nadal pozostaną w przyjacielskich stosunkach podejmując się realizacji innych projektów.

Podczas spotkania z klubami, omówiony został terminarz III ligi lubelsko-podkarpackiej na rundę wiosenną. Poruszono także kwestie związane z organizacją spotkań i bezpieczeństwem podczas nich.

Runda wiosenna obecnego sezonu w tej klasie rozgrywkowej rozpocznie się 19 marca. Finisz rozgrywek zaplanowano na 4 czerwca. Zespół, który wygra rywalizacje czekają potem jeszcze baraże o II ligę.

glowne

DSC 0658