IV ligowcy rozmawiali o lidze

52
glowne

glowne

W poniedziałek w Hotelu Rzeszów odbyło się spotkanie organizacyjne przed rozgrywkami IV ligi podkarpackiej. Na spotkaniu, które prowadził Tadeusz Kulik prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, byli obecni przedstawiciele klubów biorących udział w tych rozgrywkach.

Obecni mieli okazję omówić nie tylko kwestię organizacyjne związane z rozegraniem rundy wiosennej. Sporo czasu poświęcili na sprawy bezpieczeństwa podczas meczów. W tej kwestii wieloma cennymi uwagami służyli przedstawiciele policji obecni na spotkaniu. – Z naszych statystyk wynika, że poziom bezpieczeństwa podczas meczów piłkarskich na Podkarpaciu jest najwyższy w całej Polsce. Poza nielicznymi incydentami w postaci odpalenia rac, nie zanotowaliśmy innych wydarzeń. To na pewno cieszy. Nie zamierzamy jednak spoczywać na laurach i nadal we współpracy z Podkarpackim Związkiem Piłki Nożnej będziemy dbać o to, by ten pozytywny trend się utrzymał – podkreślał inspektor Grzegorz Wojtas z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.
Prezes Kulik z uwagą wysłuchał uwag i propozycji z jakimi zwrócili się przedstawiciele klubów. – Wszystkie przekażę Zarządowi Podkarpackiego ZPN i będziemy o nich dyskutować – zapewnił zebranych.
– Widzimy pozytywne zmiany jakie w ostatnim czasie zachodzą w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej. Jako kluby liczymy na udaną współpracę , bo chcemy być wartościowymi partnerami dla związku – podkreślał Roman Maciejowski prezes Rzemieślnika Pilzno.
Rozgrywki rundy wiosennej IV ligi rozpoczną się 19 marca. Ostatnia kolejka została zaplanowana na 11 czerwca.

 

{gallery}2016-IV-ligowcy{/gallery}