Noworocznie w Dębicy

50
zdjecie glowne

zdjecie glowne

W miniony piątek (23 stycznia) odbyło się spotkanie noworoczne dla przedstawicieli klubów i działaczy Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy. Nie zabrakło na nim także przedstawicieli Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej i reprezentantów innych związków wchodzących w skład naszego stowarzyszenia.

Gospodarzem imprezy, która odbyła się w Hotelu Grand Chotowa w Chotowej, był Wiesław Lada prezes Podokręgu Dębica. Władze Podkarpackiego ZPN reprezentował prezes Tadeusz Kulik prezes Podkarpackiego ZPN. Na czele delegacji OZPN Jarosław stał jego prezes – Mieczysław Golba, OZPN Krosno reprezentował wiceprezes Robert Pieszczoch. Do Chotowej pofatygowali się też Józef Wrona prezes Podokręgu Rzeszów oraz Zenon Krówka prezes Podokręgu Stalowa Wola.

– Jest mi niezmiernie miło wszystkich państwa gości – mówił do zebranych prezes Lada. – To kolejne spotkanie na którym możemy w przyjemnej i spokojnej atmosferze porozmawiać o naszych radościach i bolączkach jakich doświadczamy funkcjonując w środowisku piłkarskim.
Podczas uroczystości zostało odznaczonych kilkunastu działaczy klubowych. W kuluarach zebrani goście dyskutowali przede wszystkim o zbliżających się w wyborach w Podkarpackim ZPN.

{gallery}2016-noworocznie-w-debicy{/gallery}