Noworoczne spotkanie Podkarpackiego ZPN i Podokręgu Rzeszów

49
zdjecie glowne

zdjecie glowne

Hotel Rzeszów był w tym roku miejscem noworocznego spotkania działaczy Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej oraz Podokręgu Rzeszów. Nie zabrakło na nim podsumowań, życzeń, ale też i troski o to czeka nasze środowisko w najbliższej przyszłości.

Gospodarzami sobotniej uroczystości byli Tadeusz Kulik prezes Podkarpackiego ZPN i Józef Wrona szef Podokręgu PN w Rzeszowie. Wśród licznie przybyłych gości nie zabrakło przedstawicieli innych związków z naszego regionu. Na czele delegacji OZPN stał jego prezes Mieczysław Golba, OZPN Krosno reprezentował Piotr Suski, Podokręg Dębica – prezes Wiesław Lada, a Podokręg Stalowa Wola – prezes Zenon Krówka.

Na sali dominowali oczywiście przedstawiciele klubów z podokręgu Rzeszów, do których w pierwszej kolejności zwrócił się Tadeusz Kulik. – Podkarpacki ZPN mimo ostatnich zawirowań funkcjonuje i ma się dobrze. Jako prezes wraz z pomocą Zarządu staram się tak nim kierować, by jego statutowa działalność nie była zakłócona. Działamy swoim normalnym rytmem, pracują wydziały oraz komisje. Zbliżamy się do okresu wyborów i bardzo bym chciał by przebiegł on w atmosferze spokoju, rzeczowej dyskusji i wzajemnym poszanowaniu – stwierdził szef Podkarpackiego ZPN.

Prezes Kulik z okazji Nowego Roku przyjął wiele życzeń i gratulacji od przybyłych gości. – Trzeba docenić rolę jakiej w tym niełatwym czasie podjął się Pan Tadeusz. Uważam, że jego wyważone i przemyślane decyzje wprowadzają do Podkarpackiego ZPN spokój i porządek. Tego najbardziej teraz potrzebujemy – podkreślał Mieczysław Golba prezes OZPN i wiceprezes Podkarpackiego ZPN.

Do przedstawicieli klubów zwrócił się też Józef Wrona. – Chciałbym Państwu życzyć wszystkiego najlepszego. Każdy z nas tutaj obecnych żyje swoją działalnością sportową, dlatego mam nadzieję, że waszym klubom będzie się wiodło jak najlepiej. Życzę jak najlepszej współpracy z samorządami, które dla wielu są podstawowym gwarantem funkcjonowania. Życzę samych wygranych i awansów, a przede wszystkim satysfakcji z tego co robicie – mówił prezes Podokręgu PN w Rzeszowie.

{gallery}2016-noworoczne-spotkanie-pzpn{/gallery}