Dębiccy sędziowie mistrzami Podkarpacia

41

głowne2
Arbitrzy zrzeszeni w Kolegium Sędziów Dębica zostali mistrzami Podkarpacia w halowej piłce nożnej. W dorocznych zawodach wykorzystali atut własnej hali i zakończyli zmagania bez porażki. Wicemistrzami zostali sędziowie z KS Stalowa Wola, a najniższym stopniu podium stanęli ich koledzy z KS Rzeszów.
Kolejne pozycje zajęli arbitrzy z KS Krosno i KS Jarosław. Zawody odbyły się 20 grudnia w Dębicy. Były to już VII Halowe Mistrzostwa Podkarpacia Sędziów Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.
Podczas przebiegu całego turnieju nie brakowało wielu wspaniałych bramek, parad bramkarskich, pięknych technicznych akcji i dramaturgii, wszystko to w przyjaznej atmosferze oraz duchu sportowej rywalizacji fair-play. Po zakończonych rozgrywkach dla wszystkich reprezentacji przygotowano pamiątkowe dyplomy, puchary, a na najlepszych zawodników czekały nagrody indywidualne, które wręczali Tadeusz Kulik prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, Wiesław Lada wiceprezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, Andrzej Reguła starosta Powiatu Dębickiego oraz Mariusz Szewczyk burmistrz Dębicy i Rafał Sawicki Przewodniczący Podkarpackiego Kolegium Sędziów.
Słowa podziękowania za wkład w organizację VII Halowych Mistrzostw należą się Kolegium Sędziów Dębica na czele z Przewodniczącym Kolegium Sędziów Podokręgu Dębica – Krzysztofowi Lipczyńskiemu.
Nagrody indywidulane

Najlepszy zawodnik: Mateusz Nowak – KS Stalowa Wola
Najlepszy strzelec: Paweł Bałut – KS Dębica (6 bramek)
Najlepszy bramkarz: Witold Kwaśny – KS Dębica

 

{gallery}2015-debiccy-sedziowie{/gallery}