Uznani wykładowcy na kursach Podkarpackiego ZPN

51
zdjecie glowne

zdjecie glowne
W sobotę i niedzielę (28 i 29 listopada br.) odbyły się kolejne sesje kursów UEFA A oraz UEFA C w Rzeszowie. Tym razem oprócz naszych rodzimych prelegentów Zbigniewa Hariasza, Macieja Huzarskiego, Marcina Włodarskiego oraz kierownika kursów Henryka Rożka gościliśmy uznanych prelegentów z Małopolski prof. Henryka Dudę i Śląska Dariusza Gęsiora.

– Wykłady i praktyka wszystkich prelegentów spotkały się z dużym zainteresowaniem wśród kursantów. Staramy się by jakość kursów organizowanych przez Wydział Szkolenia Podkarpackiego ZPN była stale podnoszona. I tak się dzieje o czym świadczy fakt, że uczestnikami zajęć są trenerzy ze Śląskiego ZPN, Małopolskiego ZPN, Świętokrzyskiego ZPN czy też z Lubelskiego ZPN – powiedział Henryk Rożek trener koordynator Podkarpackiego ZPN.

Końcowy egzamin oraz obrona prac dyplomowych prestiżowego kursu UEFA A jest przewidziany na lipiec 2016 r. W trakcie jest także kurs trenerów UEFA C w Krośnie, a kurs wyrównawczy trenerów UEFA B rozpocznie się zgodnie z harmonogramem w Rzeszowie 19 grudnia br. W styczniu 2016 r. rozpoczną się kolejne kursy trenerów UEFA C w Jarosławiu i Rzeszowie.

 

{gallery}2015-uznani-wykladowcy{/gallery}