Prezes Hławko był w Sieniawie i Soninie

49
glowne

Jak co weekend Marek Hławko odwiedził zespoły walczące o ligowe punkty. Tym razem miał okazję dopingować piłkarzy Sokoła Sieniawa. Był też na meczu rzeszowskiej okręgówki Sawa Sonina – Resovia II.
W Sieniawie prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej obserwował zmagania miejscowej drużyny z Lublinianką w towarzystwie szefa tamtejszego klubu Bogusława Lacha. – Miałem okazję zapoznać się z filozofią prowadzenia i funkcjonowania Sokoła. Prezes Lach to bardzo konkretny człowiek, podobnie jak wielu innych działaczy Sokoła. To dzięki nim i wsparciu władz gminy i lokalnych przedsiębiorców Sokół stał się wspaniałą wizytówka tej pięknej miejscowości – chwalił III-ligowy zespół Marek Hławko.
W Soninie szef Podkarpackiego ZPN miał okazję z kolei spotkać się z działaczami Sawy, na czele z jej prezesem Ryszardem Krauze. – Tej drużynie po spadku z IV ligi na razie nie idzie, ale widząc zaangażowanie tych, którzy ją wspierają, jestem pewien, że na wiosnę znów będzie to jedna z czołowych ekip w tej klasie rozgrywkowej – dodał prezes Hławko.

glowne
Prezes Sokoła Bogusław Lach i Marek Hławko wymienili wiele spostrzeżeń na temat funkcjonowania klubu na poziomie 3 ligi

2
Mecz Sokoła Sieniawa z Lublinianka zakończyło się wynikiem 2-2

3
W Soninie Marek Hławko oglądał mecz w towarzystwie prezesa Sawy Ryszarda Krauze

4
Pojedynek Sawy z rezerwami Resovii obfitował w wiele bramek. Ostatecznie goście wygrali 6-3.